Dubrovnik via Rijeka

Dirty

New member
Koja je kilomtraza Dubrovnik via Rijeka.Dosla bi jedna grupica odavde.
Nadam se da nece biti nikakvih problema
 
Rijeka - Dubrovnik je 600 Km
 
E pa sad nije bas tako :oops: :oops: :oops:
Ja sam se lepo navozao u petak od Beograda do Subotice i nazad 400 km sasvim dovoljno da se nauzivas i da ti otpadne dupe 8)
 
559km točno a problema ne vidim zašto bi bilo .s obzirom da već godinama gledamo ljude iz srbije u raznim prometalima- bajkeri zašto ne :?: :!: :?: :!:

nećemo politiku u našu bikersku butigu
 
tomee said:
559km točno a problema ne vidim zašto bi bilo .s obzirom da već godinama gledamo ljude iz srbije u raznim prometalima- bajkeri zašto ne :?: :!: :?: :!:

nećemo politiku u našu bikersku butigu

Ne lupetaj gluposti , nije to politika nego RAT , razaranje unistavanje i tome slicno , pa onda molim te ljepo ,

Dali je tebi mozda palo na pamet uputiti se i otici u Srbiju :?: , npr. od Bajakova do Nisa Pirota a mozda i do Pristine :?:

Da ti odma odgovorim meni nije niti ikada bude , a isto tako mi nije uopce ni najmanje ljepo vidjeti niti jednu registraciju SC u Hrvatskoj i najvise bi volio kad nikada nebi bilo niti jedne :mrgreen: :mrgreen:
 
Slavek Francuz said:
tomee said:
559km točno a problema ne vidim zašto bi bilo .s obzirom da već godinama gledamo ljude iz srbije u raznim prometalima- bajkeri zašto ne :?: :!: :?: :!:

nećemo politiku u našu bikersku butigu

Ne lupetaj gluposti , nije to politika nego RAT , razaranje unistavanje i tome slicno , pa onda molim te ljepo ,

Dali je tebi mozda palo na pamet uputiti se i otici u Srbiju :?: , npr. od Bajakova do Nisa Pirota a mozda i do Pristine :?:

Da ti odma odgovorim meni nije niti ikada bude , a isto tako mi nije uopce ni najmanje ljepo vidjeti niti jednu registraciju SC u Hrvatskoj i najvise bi volio kad nikada nebi bilo niti jedne :mrgreen: :mrgreen:
čuj na tu temu možemo stvarno raspravljat ali ako može doć da prostiš svaki šupak iz srbije tu a ti i ja nemožemo po tom pitanju učinit ništa e onda par bajkera s one strane neče nam kvarit raspoloženje. :?:
ne branim nikog ali imamo mi ljučih neprijatelja od njih vjeruj mi - živimo okupaciju koja upravo traje stari moj više niš nije naše još malo bumo plačali i zrak koji dišemo ... dosta melankolije živi život dok možeš - ride my fried ride :peace:
 
Dubrovnik - Split 225 km, Split - Rijeka 366 km, dakle Dubrovnik - Rijeka 591 km. To je točna brojka-samo toliko! :p :D :p :D
 
alien said:
Dubrovnik - Split 225 km, Split - Rijeka 366 km, dakle Dubrovnik - Rijeka 591 km. To je točna brojka-samo toliko! :p :D :p :D
da ali čovijek pita dubrovnik - rijeka bez splita i ako ideš preko sinja,knina gračaca stvar se skračujena 550km nije puno al eto. mada iskreno ja bi ipak proša kroz split radi :cice: nek mi nitko ne zameri :wink: 8) 8) :mrgreen:
 
Ma s obzirom odakle dolaze sumnjam da će baš preko Knina!! :D :p :D :p
Ja bogami ne bi! :p :D
A turiste inače i ne zanima unutrašnjost već obala - odatle moja kalkulacija!
 
alien said:
Ma s obzirom odakle dolaze sumnjam da će baš preko Knina!! :D :p :D :p
Ja bogami ne bi! :p :D
A turiste inače i ne zanima unutrašnjost već obala - odatle moja kalkulacija!

A mozda su tam vec i bili nekih 90-ih pa im je to poznato :mrgreen: , a sad jos malo pa ce se moc i kupati pa je onda ljepse se voziti po toj Hrvatskoj obali :mrgreen: :wink: :shock:
 
gle na islandu nikad nije bilo rata zato jer daj mi reci koji kreten bi za to ratoval a srbi htjeli to priznat ili ne su se nekad dok smo stizali na balkan u čoporu popušili najbolji dio zemle i to ti je to :shock: :mrgreen: :mrgreen:
 
tomee said:
559km točno a problema ne vidim zašto bi bilo .s obzirom da već godinama gledamo ljude iz srbije u raznim prometalima- bajkeri zašto ne :?: :!: :?: :!:

nećemo politiku u našu bikersku butigu
Bravo care
 
alien said:
Dubrovnik - Split 225 km, Split - Rijeka 366 km, dakle Dubrovnik - Rijeka 591 km. To je točna brojka-samo toliko! :p :D :p :D


Proći kroz Split i ne svratit na Rivu?
Do Splitske rive i nazad 2x 4,5 Km + 591 = 600 Km
Taman 600 koliko sam rekao :mrgreen:
 
Nike said:
alien said:
Dubrovnik - Split 225 km, Split - Rijeka 366 km, dakle Dubrovnik - Rijeka 591 km. To je točna brojka-samo toliko! :p :D :p :D


Proći kroz Split i ne svratit na Rivu?
Do Splitske rive i nazad 2x 4,5 Km + 591 = 600 Km
Taman 600 koliko sam rekao :mrgreen:
ma ti si car :D :D :D na rivu :chick: :cice: to nam treba
 
Ekipa iz Zg na Rivi 2003.

104_0489.jpg