DUCATI 1098S-Vožnja na Grobnik

Kad je već Ducati u igri...Pozdrav dečecu sa regom ZG1098TC...jako pametan potez danas, naravno prema Jarunu :mrgreen:
 
demza said:
Sad kad vidim koliko si stajao, jasnije mi je kako si nas toliko puta preticao na Kotaru...


...ježi ga, kad tak voziš, probava radi 78% brže... 8)
 
Tuono 06 said:
...ježi ga, kad tak voziš, probava radi 78% brže... 8)

Vozimo se, obilazi nas 1098... :D
Vozimo se dalje, obilazi nas 1098... :neznam:
I dalje nas obilazi 1098... :zid:

Da nije bilo sladoledarskog odijela, pomislio bih da je to najprodavaniji Ducati u Hrvata :mrgreen:
 
demza said:
Vozimo se, obilazi nas 1098... :D
Vozimo se dalje, obilazi nas 1098... :neznam:
I dalje nas obilazi 1098... :zid:

Da nije bilo sladoledarskog odijela, pomislio bih da je to najprodavaniji Ducati u Hrvata :mrgreen:

...pa di si vidio debelog ganjača na RR-u? To je najbolja dijeta! (y)

Do Grobnika skineš 10 kila...probavom i znojenjem... (y)
 
seb said:
čeko sam frenodove...ovog sa kawcem i r6....

Ak su ti frendovi daj ih nauci vozit motor  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  :jesus:
Sega ba  (y)
 
Stvarno dobra vožnjica ,žao mi je šta se nismo sreli putem pošto cestu jako dobro znam  (y) :mrgreen: al onaj zavoj kod Skrada prije benge na ljevoj strani (desni pa zatvara pa ljevi)uvjek bude lagana pomutnjica :mrgreen:
 
BRAVO MAJSTORE!!! 200km/h kroz naseljeno mjesto. :zid: :zid: To ni Rossi nebi mogao...  (y) :stupid:
 
BorisZ said:
BRAVO MAJSTORE!!! 200km/h kroz naseljeno mjesto. :zid: :zid: To ni Rossi nebi mogao...  (y) :stupid:

I nije kad je prestizo provjerio mrtvi kut :LOL: :mrgreen:
 
dobro...nisam reko da je vožnja baš prepametna i da mi se niš nije moglo dogodit ali sam to sveo na minimum....moglo se to još puno brže otpeljat,sa moje strane...a da ne velim da bi još neki,koji imaju malo više manjaka daski u glavi od mene,išli još brže... :wink:
 
kaj ste svi zapeli za tu ljevu stranu ?

pa meni je najljepse se vozit po ljevoj , imam bolju kontrolu nad cestom i uvjek pokusavam biti na ljevoj traci kod brze voznje (koliko se uopce ja mogu brzo vozit sa svojim motorcekom  :mrgreen: )

 
pa da bi išo što brže moraš korisiti što veću širinu ceste...ja sam to radio kad sam mislio da mogu...

stajo sam nekoliko puta jer sam čeko frendove...i malo odmaro ruke jer nisma baš u nekoj kondi...