Ducati 848 EVO

baxy said:
pitam jer mi se čini da prethodni 848 model nije imao tvornički ugrađen taj amortizer .... iako je spadao pod sbk motore

nije
 
E ovo mi se sviđa: "The bad old days of dodgy electrics and iffy reliability has gone, Ducatis are now as dependable as the best Japanese bikes. Service intervals are every 7500-miles and build quality is superb"
 
ti servisni intervali su na snazi od 2007 ako se ne varam :misli:
 
crobiker1 said:
danas ste vidjeni ti i zena u Švaljkovcu kod tifona,isli ste mi pokraj kuce ,milina za vidjeti  (y) :mrgreen:

Ma daaaaaaaaaaaaj, pa kaj nas nisi zaustavil, bacil se na cestu, izazval atomski udar, bilo kaj da nam privučeš pažnju ??????  :peace:
Kaj bi rekel tek da si videl milinu kad smo išli na World Ducati Week u Misano. Za ljubitelja Ducatia nešto nevjerojatno. Evo ti malo da ti zagolicam maštu.

Ulazak u Padovu


Rimini


Misano




Ispričavam se na OT.  :mrgreen:
 
WOLFENSTEIN said:
Ma daaaaaaaaaaaaj, pa kaj nas nisi zaustavil, bacil se na cestu, izazval atomski udar, bilo kaj da nam privučeš pažnju ??????  :peace:
Kaj bi rekel tek da si videl milinu kad smo išli na World Ducati Week u Misano. Za ljubitelja Ducatia nešto nevjerojatno. Evo ti malo da ti zagolicam maštu.

Ulazak u Padovu


Rimini


Misano




Ispričavam se na OT.  :mrgreen:
malo sam ljubomoran,nemrem reci da nisam,svaka cast ,sljedeci put vas zaustavljam.Puno puta ste isli bas pokraj mene :naklon:
 
sviđa mi se ova kombinacija sa crvenim felgama i okvirom (y) ali ipak bi moj izbor bio crveni :D
 
mv_agusta said:
sviđa mi se ova kombinacija sa crvenim felgama i okvirom (y) ali ipak bi moj izbor bio crveni :D

  Potpisujem!

Nakon sadašnjeg bijelog, kada budem išao na 848, 99% da će biti crveni, 1% crni, a bijeli nikako.....

      Ducati sportiva mora biti crveni i točka, onda sve na svom mjestu, jebeš bijeli Ferarri npr.....
 
ja sam posebna vrsta čovjeka
ali recimo da je prvi i jedini motor ikada koji sam stavio na deskopt kompa bijeli 848
nema se tu kaj previše razmišljati :D
 
http://www.moto.it/news/test-ducati-848evo-1198sp.html

najva negakvog testa, ne piše ništa posebno u tekstu ,ali je fotogalerija dolje desno  (y)
 
Evo nekakva, nazovimo je prije usporedba nego test: http://www.youtube.com/watch?v=-Uj0jQTbTIE
 
malo u sjeni 1199 predstavljen

Ducati 848evo Corse SE

SBK-848evo_2012_Studio_Corse_D01_1920x1280.mediagallery_output_image_%5B750x423%5D.png


SBK-848evo_2012_Studio_Corse_G01_1920x1280.mediagallery_output_image_%5B750x423%5D.png


SBK-848evo_2012_Studio_Corse_H01_1920x1280.mediagallery_output_image_%5B750x423%5D.png


DTC, DQS, Ohlins iza(nije ttx nažalost), brembo monobloc i 330mm diskovi naprijed