Ducati 848 SC auspuh certifikat

justdotheton

Active member
Pozdrav,
I'ma tko mozda ovdje SC auspuh sa oznakom SC 1 e3 1168 9? Ako mozda I'ma certifikat u PDF da damogu upisati u knjizicu bio bi zahvalan
 
Ako certifikat postoji onda ga vrlo vjerojatno i oni imaju na stranici i ili ti mogu poslati mailom. Ako je muljaža. pazi da ne napraviš još veći problem.
 
Nisam ni ja imao potvrdu za gpr auspuhe za monstera...poslao im na email sliku brojeva sa auspuha i model/godiste motora i kroz para dana mi poslali homologacijsku potvrdu
 
Tako nesto sam i ja ocekivao da ce biti...al samo su pitali da slikam auspuhe, brojeve i da napisem o kojem modelu motora se radi i nakon toga su rekli da ce to poslat u tamo neki odjel i da ce napravit, e onda sam bio siguran da cu morati platiti...na kraju sam besplatno dobio pdf dokument sa homologacijom 👍
 
Isao guglat u visku vremena kojeg imam, al odustao ubrzo nakon sto sam za isti homologacijski broj vidio da to i drugi traze, sto znaci da je SC iz nekog razloga paranoican :mrgreen:
 
A navodno sa akrapovic stranice skines sam 🤔
To bi trebalo biti normalno. Za HP Corse imaju homologacijski list koji uključuje xy modela i to je javni dokument.

Napiši im u maliu da ne možeš vjerovat da to nemaju kad jedan običan Akrapovič to ima za skinuti u pdfu. To će ih dotući, svi briju da budu kao Slovenci. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: ODST
Hahaha ne znam to da sponem Akrapa onda ce mi odgovoriti da ga kupim:) Da I ja sam provamo googlati ali bas nema taj model