Ducati crash @ grobnik

Julius

New member
Ne znam kad se to dogodilo, ali sam našao na netu....

Izgleda katastrofalno i nemam pojma ko ga je vozio i kaj je bilo s vozaćem. imam samo slike.











 
Ajme, pa od motora je malo toga ostalo, dobro se razbio. Nadam se da vozaču nije ništa :shock:
 
Neznam stari moj, ali ak je tip preživel treba otič na Kamenita vrata sviječu zapalit.Motor zgleda ko da su ga termiti oglodali.Grdo,fakat grdo :cry:
 
i to na start/cilju ... kako je to uspio? gdje je drugi motor, mora da je bio sudar drugacije si ne mogu zamisliti.
 
Nema drugog motora, nego mu je vjerojatno nekaj vrisnulo na biku, guma ili nekaj drugo pa je postao pilot u punom smislu te rijeći!

Žal mi je kaj nisam uspio saznat kad se to desilo i kome!
 
Dr.DUKE said:
Nek neko pita da prodaje taj motor, ja bi kupio :)
i sta onda, mislim da tu nema puno sta za popraviti...i ako onda te dode skuplje nego da kupis novi.
 
timmy said:
Dr.DUKE said:
Nek neko pita da prodaje taj motor, ja bi kupio :)
i sta onda, mislim da tu nema puno sta za popraviti...i ako onda te dode skuplje nego da kupis novi.

Jedino kaj bi se dalo iskoristiti su topovi i eventualno disk(ovi). Ostalo je za prešanje!
 
Moja teorija incidenta je da mu je na prvoj trecini ravnice zveknula zadnja guma, izgubio kontrolu, zveknuo prednjim krajem u ogradu(ne znam da li od box-a ili onu zutu) i nastavio se vrtiti po pisti...
Vozacu moguce da nije nista, ako nije i on u ogradu odletio
 
kaj to nije onaj Talijan kaj je poginuo prošli tijedan na Grobniku laka mu zemlja ?
 
Filip said:
kaj to nije onaj Talijan kaj je poginuo prošli tijedan na Grobniku laka mu zemlja ?

mislim da je...pisalo u novom listu "talijan i spomenut Ducati"
...u svakom slučaju bed :?
 
Evo ja i Grawe smo dosli doma s grobnika .DOsli smo u suboti stali na brdo gledat kak se ekipa vozi.U prvih 2min kaj smo poceli gledat na 1 je palo troje ljudi .Strasno ekipa je stalno padala hitna je malo malo bila na stazi .A danas je neki tip s curom pao u zavoju taman na ulazu na grobnik mislim kad se spustas prema tribini neznam dali je ostao ziv i bila je cura s njim na motoru kaj je njoj isto neznam strasno nesto .
A kaj se tice pada ovog dukaca strasno izgleda kad se to dogodilo ?????????
 
Christian said:
Evo ja i Grawe smo dosli doma s grobnika .DOsli smo u suboti stali na brdo gledat kak se ekipa vozi.U prvih 2min kaj smo poceli gledat na 1 je palo troje ljudi .Strasno ekipa je stalno padala hitna je malo malo bila na stazi .A danas je neki tip s curom pao u zavoju taman na ulazu na grobnik mislim kad se spustas prema tribini neznam dali je ostao ziv i bila je cura s njim na motoru kaj je njoj isto neznam strasno nesto .
A kaj se tice pada ovog dukaca strasno izgleda kad se to dogodilo ?????????

Vidio sam kad su njega reanimirali al curu nisam vidio - možda je imala sreće pa nije kao i on završila pod kamionom :(
 
Pomalo mi se gasi ona žarka želja da jednog dana i ja vozim po grobniku...