DUCATI FILA

blackbird24

Member
zanima me da li je Fila s kojom se pokojni Tonči Barbiš razbio u pogonu?
vidio sam jučer takavu Filu,mislim slična je,nisam siguran da li je to ta
 
Dobro pitanje. Znam da se slaže i da bi mogla biti u pogonu ali nisam ni ja siguran. Ako si je vidio negdje prema Krku onda moguće da je. Pojavilo se nekoliko Fila replika 749 i 999 i to dosta dobro napravljenih pa se na prvi pogled ni ne kuži razlika. Nedavno je i jedan Xerox stigao u Rijeku. Izgleda stvarno impresivno.
 
mate said:
Dobro pitanje. Znam da se slaže i da bi mogla biti u pogonu ali nisam ni ja siguran. Ako si je vidio negdje prema Krku onda moguće da je. Pojavilo se nekoliko Fila replika 749 i 999 i to dosta dobro napravljenih pa se na prvi pogled ni ne kuži razlika. Nedavno je i jedan Xerox stigao u Rijeku. Izgleda stvarno impresivno.

di ima tih kopirki za kupiti  :misli:
 
U ovlaštenim prodajnim mjestima. Osim toga seljo, Xerox ne proizvodi samo kopirne aparate. :jesus: :prsti:
 
mate said:
U ovlaštenim prodajnim mjestima. Osim toga seljo, Xerox ne proizvodi samo kopirne aparate. :jesus: :prsti:

Papak, imaš na moru dukca, skuter. ženu i more. Kaj delaš na forumu  :mortal: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
DamirK said:
Papak, imaš na moru dukca, skuter. ženu i more. Kaj delaš na forumu  :mortal: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A zakaj si to spomenul :shock:  :mrgreen:
 
blackbird24 said:
zanima me da li je Fila s kojom se pokojni Tonči Barbiš razbio u pogonu?
vidio sam jučer takavu Filu,mislim slična je,nisam siguran da li je to ta
ta fila je u pognu i sada je u vlasništvu čovjeka od koga sam ja kupio 749 inače Barbiševog kuma, ako se ne varam.
 
DamirK said:
Papak, imaš na moru dukca, skuter. ženu i more. Kaj delaš na forumu  :mortal: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemam Dukca tu nego japanca. Ostalo stoji. A na forumu sam zato kaj je vani jebeno vruće i odmaram jer smo bili vani cijelu noć. :jesus: :mrgreen:
 
mate said:
Nemam Dukca tu nego japanca. Ostalo stoji. A na forumu sam zato kaj je vani jebeno vruće i odmaram jer smo bili vani cijelu noć. :jesus: :mrgreen:
luzeru....
 
Dobro ti veli Miro, nije raskol među Dukatistima....jer 749 nije Ducati...hehehe... 8)

P.S. Sad sam došao na ručak. Da ne bi opet bilo pametnih komentara.
 
mate said:
Dobro ti veli Miro, nije raskol među Dukatistima....jer 749 nije Ducati...hehehe... 8)

P.S. Sad sam došao na ručak. Da ne bi opet bilo pametnih komentara.
ne znam ja što je ducti a što ne, ja znam da ti napuštaš ducati i prelaziš na konfekciju. Možda si shvatio ono što će mnogi od nas tek shvatiti.... asvi drugi su oduvijek znali...

dobar tek. ja sam se sad ugušio sladoledom.  :mrgreen:
 
Budi bez brige, samo sam prešao u slijedeću dimenziju. Shvati to kao zatišje pred buru... :wink:
 
mate said:
Budi bez brige, samo sam prešao u slijedeću dimenziju. Shvati to kao zatišje pred buru... :wink:
ajd nemoj sad ložiti da se spremaš na neki until now unseen novitet?
 
mate said:
P.S. Sad sam došao na ručak. Da ne bi opet bilo pametnih komentara.

Nije da ti štopam vrijeme provedeno na forumu, kaj si za ručak imal Leskovački voz  :misli: :mrgreen:
Ajde vodi malu na kupanje  :D
 
i ja sam neki dan prema krku vidio  filu samo što je prošo u zavoju pa se nisam stigo okrenut da vidim rege...
 
demza said:
mateGP :misli:
pa ak to kupi..pa TO ne liči na ducati...  je bi prije kupio nekog 750ss iz prethistorije neg to. Ružnoća, al mislim i da Matojlo to zna.... :misli: