ducati monster 696

mislim da sam neki dan na Kastvu sreo jednog crnog...jel to taj ?
 
Ne, ovaj je bijeli - testni u Sandi Moto
 
MS051 said:
Slazem se s vama, sve ovisi kako se mislis voziti. Zato sam rekao da je to u mom slucaju minus. Vecinom bi se koristio za laganu voznju u dvoje pa mi bas i ne ulazi u uzi izbor.
Ali daleko od toga da mi se motor nije svidio  (y)
Sta ces, treba mislit i na gazdaricu  :wink:
Hehe, znas, ovisi puno i o gazdarici :) evo moja kaze da joj se draze vozit na monsteru nego gsx-u 1200. Pa ti sad vidi... :D
 
s2r said:
Hehe, znas, ovisi puno i o gazdarici :) evo moja kaze da joj se draze vozit na monsteru nego gsx-u 1200. Pa ti sad vidi... :D
Po mojoj gazdarici Monster 696 je izbor no.1.
Rekla je da je to motor za nju a sebi neka uzmem sta god hocu  (y)
 
MS051 said:
Da, tocno tako ''yeah right''. Monster 696 ima deklarirani dry weight 161 kg a Scarabeo 200 ima 154 kg, pa ti vidi. Govorim o deklariranim tezinama u njihovom prospektu.
Gledaj, nebih raspravljao o toj tematici, ali vjeruj mi da znam kolika je težina M696, dva su u garaži  :wink: . Ne možeš voziti motor bez benzina, ulja i sa izvađenim akumulatorom, dakle........
 
WOLFENSTEIN said:
Gledaj, nebih raspravljao o toj tematici, ali vjeruj mi da znam kolika je težina M696, dva su u garaži  :wink: . Ne možeš voziti motor bez benzina, ulja i sa izvađenim akumulatorom, dakle........
No problem, sve ok. Samo kazem koliko je deklarirano kao ''dry weight'' u njihovom prospektu.
Niti probao, niti vagao  :D
 
al se vozi kao da ima 150 kg  (y)