Ducati monster s4rs

Josip987

New member
Evo bas me zanima ovi motor nekako mi se svidia kakvo je stanje u Hrvatskoj s njima jesu cesti kvarovi oko njih
Prednosti i mane
Jel ima koi vlasnik da detaljno opise tu masinu od motora  :D
 
Josip987 said:
Evo bas me zanima ovi motor nekako mi se svidia kakvo je stanje u Hrvatskoj s njima jesu cesti kvarovi oko njih
Prednosti i mane
Jel ima koi vlasnik da detaljno opise tu masinu od motora  :D
odi na ducati forum,decko iz Rijeke ga ima,koliko ja znam nekih 40-ak tisuca nikakvih kvarova...ljuta masina  (y)
 
Josip987 said:
Evo bas me zanima ovi motor nekako mi se svidia kakvo je stanje u Hrvatskoj s njima jesu cesti kvarovi oko njih
Prednosti i mane
Jel ima koi vlasnik da detaljno opise tu masinu od motora  :D
Ak' se misliš s njim po gradu vozit', nemoj ni gledat', mučit ćeš i sebe i njega.
 
Josip987 said:
Evo bas me zanima ovi motor nekako mi se svidia kakvo je stanje u Hrvatskoj s njima jesu cesti kvarovi oko njih
Prednosti i mane
Jel ima koi vlasnik da detaljno opise tu masinu od motora  :D
Svi koji voze Ducati su, definitivno, zaljubljenici u tu marku, tako da ćeš teško dobiti neko objektivno objašnjenje i opis te mašine, ali ja ti mogu reći da mi ga vozi prijatelj i uglavnom je ko što je loud napisao peri-deri, osim nekakvih kozmetičkih (regler) zahvata. Ne znam da li ih ima baš puno u Hr, jer i ovaj "moj" je na talijanske tablice, a čini mi se da su u Ri bili sve skupa dva. :misli:
 
....... di je Mlinarov završil  :misli:
 
thule_5689 said:
Svi koji voze Ducati su, definitivno, zaljubljenici u tu marku, tako da ćeš teško dobiti neko objektivno objašnjenje i opis te mašine, ali ja ti mogu reći da mi ga vozi prijatelj i uglavnom je ko što je loud napisao peri-deri, osim nekakvih kozmetičkih (regler) zahvata. Ne znam da li ih ima baš puno u Hr, jer i ovaj "moj" je na talijanske tablice, a čini mi se da su u Ri bili sve skupa dva. :misli:
jel ja sad moram lagat da sam bio u Ducati muzeju  :misli:
 
Vidia san jednoga u Splitu termignoni,RS oprema cili ajme je vozi ga onako starij covik  :smiley:
 
Drugi put napiši odmah da si tek prešao sa skutera i da imaš koju kunu za nešto veće. :mrgreen: