DUCATI MONSTER

badja said:
P R E K R S N O !!! :D :D :D (y) (y) (y) (y)

Roadracingov francuski alu kit (y) , košta kao cijeli motor :palacdolje:
M900 :mrgreen:
 
hebeš to sve, nisam sad doma, al kad stignem pokazat ću vam pravog monstera, starog, s zadnjom vilicom od 916 i onom starom felgom od 916 ice, naravno, kupljeno je baš oriđiđi ducatijev kit.
 
Uff,decki da samo znate kako me sa tim slikama uvaljujete u govna.Problem je u tome sto po mom misljenju nijedan od njih nije 100% TOP. A imam jednog prijatelja sto mi nudi jedan razbijen Monster pa sam nakon ovih slika danas otisao da vidim.

A posto ste vi krivi sad mi recite kako da objasnim ministrici za financije da moram taj motor kupiti i da moram jos ulagati masu love a taman sam zavrsio projekt 916 EVO II.A da nemoram :cry: :moli:

Miro zvuci mi dobro,daj ubaci taj snimak :D

 
 
Stvarno...
(y) :slinavac: :zid: :love10: :hehehe:

    ....... i ........ :gace: :neznam: :bonk: :ludjak: :bebica:.....

.....idem zvati frenda. On ima Monstera pa da mu vadim mast  :mrgreen:.

Da mu nedam da spava :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
(y) (y)
 
Gizmo said:
Uff,decki da samo znate kako me sa tim slikama uvaljujete u govna.Problem je u tome sto po mom misljenju nijedan od njih nije 100% TOP. A imam jednog prijatelja sto mi nudi jedan razbijen Monster pa sam nakon ovih slika danas otisao da vidim.

A posto ste vi krivi sad mi recite kako da objasnim ministrici za financije da moram taj motor kupiti i da moram jos ulagati masu love a taman sam zavrsio projekt 916 EVO II.A da nemoram :cry: :moli:

Miro zvuci mi dobro,daj ubaci taj snimak :D

 
Evo da ti pomognem u dilemi! (y)
160kg, 125ps, 996 mašina, 50000€