DUCATI MotoGP Team

Po meni je senzacija rezultata testa ipak Stoner  (y)

MotoGP - Test Valencia - Classifica aggiornata alle 14.58
#1 Lorenzo J. Yamaha Factory Racing 1:32.511
#2 Stoner C.HRC+0.750
#3 Spies B.Yamaha Factory Racing +0.875
#4 Simoncelli M.San Carlo Honda Gresini+1.067
#5 Pedrosa D.Repsol Honda Team+1.211
#6 Rossi V.Ducati Team+1.371
#7 Hayden N.Ducati Team+1.487
#8 Bautista A.Rizla Suzuki MotoGP+1.559
#9 Edwards C.Monster Yamaha Tech 3+1.621
#10 Dovizioso A.Repsol Honda Team+1.772
#11 Puniet R.Pramac Racing Team+1.966
 
Meni nije jer u pravilu novi vozači na Hondama u početku najbolje prolaze dok se kasnije taj omjer mjenja. 8)
 
joke said:
Po meni je senzacija rezultata testa ipak Stoner  (y)

MotoGP - Test Valencia - Classifica aggiornata alle 14.58
#1 Lorenzo J. Yamaha Factory Racing 1:32.511
#2 Stoner C.HRC+0.750
#3 Spies B.Yamaha Factory Racing +0.875
#4 Simoncelli M.San Carlo Honda Gresini+1.067
#5 Pedrosa D.Repsol Honda Team+1.211
#6 Rossi V.Ducati Team+1.371
#7 Hayden N.Ducati Team+1.487
#8 Bautista A.Rizla Suzuki MotoGP+1.559
#9 Edwards C.Monster Yamaha Tech 3+1.621
#10 Dovizioso A.Repsol Honda Team+1.772
#11 Puniet R.Pramac Racing Team+1.966




Po meni nije. Ja sam več reko da njega nitko ne spominje za drugu godinu, a moglo bi se svakaj dogodit. Jedino ne kužim kaj se s njim događa od onda kad je imao onu misterioznu bolest. Po mojem mišljenju Honda je možda i najbolji motor, ali ga nije imao ko vozit do sad.
 
mate said:
Meni nije jer u pravilu novi vozači na Hondama u početku najbolje prolaze dok se kasnije taj omjer mjenja. 8)

Mislio sam na adaptaciju na novo vozilo u prvom dodiru s njim.

Rossi_Ducati6.jpg


Link u velikoj rezoluciji za ove što se samozadovoljavaju gledajući Dottorea  :mrgreen:  http://www.motoblog.it/galleria/big/test-valentino-rossi-su-ducati/19

Kamenko
Stoner.jpg


"Deda"
Capirossi1.jpg


Prvak
Lorenzo1.jpg
 
Bit će super vidit 2 yamahe sa brojevima "1" i "11"  (y)

n517308_Spies_6.slideshow.jpg
 
Evo i snimak sa motogp.com


http://www.youtube.com/watch?v=4U6ysA4zVZA&feature=sub
 
Evo još malo Rossija
n517297_Rossi04.slideshow.jpg


n517296_Rossi03.slideshow.jpg


n517295_Rossi.Preziosi.slideshow.jpg
 
mate said:
Potpuno nebitno hoće li biti prvak, već prvi test donosi više medijske pažnje nego većina ostalih timova zajedno u cijeloj sezoni. Nakon Baylisa uvijek navijam za žutog, nebitno na kojem motoru. (y)

Zar prije par mjeseci nisi pisao kako godinama ne gledaš GP ili kako nema ništa zanimljivo(nešto u tom stilu)?
:LOL: :LOL: :LOL:
 
Evo i za ove sa Honditisom  :mrgreen:

n517304_Pedrosa_6.slideshow.jpg


n517305_Stoner02_1.slideshow.jpg


Stoner valjda do nove godine ne smije reklamirati Repsol
 
Dva dobra vozača,sklona padovima :mrgreen:,trebali su uzeti "Horhea" :? i završen posao. 8)
 
kako prejebeno dobro izgleda stonerova honda, dabogda mu nikada nedali reklamirati repsol :mrgreen:
iduća sezona bi mogla biti odlična (y)
 
a je fluorescentan  :mrgreen:
 
Killex said:
Zar prije par mjeseci nisi pisao kako godinama ne gledaš GP ili kako nema ništa zanimljivo(nešto u tom stilu)?
:LOL: :LOL: :LOL:

Pa i ne gledam. Ove godine sam možda pogledao jednu utrku i to polovično. To ne znači da ne mogu navijat za njega. :jesus:
 
i opet Rosonja suknuo duboko Horheu. Kad se treba pricati o Horheu sampionu i njegovom trijumfu opet mu Rosonja odvukao medijsku paznju i umanjio mu sampionsku titulu svojim prelaskom u Drkati. Maistor je maistor i na stazi i u psihickom ratovanju. (y) Steta sto nije ostao u Hondi 
 
RideHard said:
i opet Rosonja suknuo duboko Horheu. Kad se treba pricati o Horheu sampionu i njegovom trijumfu opet mu Rosonja odvukao medijsku paznju i umanjio mu sampionsku titulu svojim prelaskom u Drkati. Maistor je maistor i na stazi i u psihickom ratovanju. (y) Steta sto nije ostao u Hondi 

Ako se ne varam Horhe je jedini kojeg Vale nije shebo u psihickom ratovanju cak sto vise moglo bi se reci da je obrnuto ,Wilco ponekad cuda cini  :LOL:
 
mate said:
Potpuno nebitno hoće li biti prvak, već prvi test donosi više medijske pažnje nego većina ostalih timova zajedno u cijeloj sezoni. Nakon Baylisa uvijek navijam za žutog, nebitno na kojem motoru. (y)

Ej zemljak  :mrgreen: ti dobro baratas zabarskim jezikom pa de malo prevedi ako znas sta pisu ovi Zabari  8)