Ducati Multistrada 1200

Svaka cast Mts i to odlican motor i da se nisam lose ozenio, bio bi mi ispred kuce.
Ali tvrditi da ima iste vozne osobine kao R je malo smijesno.
 
fawlty82 said:
Svaka cast Mts i to odlican motor i da se nisam lose ozenio, bio bi mi ispred kuce.
Ali tvrditi da ima iste vozne osobine kao R je malo smijesno.

Lose se ozenio? Nemoj da te zena cuje [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bullet1275 said:
Pozdrav, ima li tko u splitsko-dalmatinskoj županiji Multistradu 1000/1100 prve serije?

Monster mi je nezgodan i preneudoban u vožnji sa suvozačicom, a Multistrada mi se čini lagana, ima mjesta, vrhunske komponente, pa da samo sjednem vidjeti je li mi veličinom odgavara.

Hvala!

Ducati-Multistrada-1100-In-Black-Color.jpg

dobro promisli,jedan od najružnijih ikad  :LOL:
inače ako si  visok oko 185-190 cm mora ti pasati,zašto nebi
 
Prijatelju, ne daj se pokolebati, MTS 'iljadu je najljepsi među prelijepima!

To je motor koji će uvijek biti novi, njegove linije će trajati uvijek kao posebne, privlačit će poglede čežnje i zavisti.

Ko ju nije vozio, ne zna što je to.  8) 8) 8)

Vozne osobine su odlične, a pobjeći na R-u ti može samo dobar macan, inače ništa od toga.  (y)
 
miro said:
Prijatelju, ne daj se pokolebati, MTS 'iljadu je najljepsi među prelijepima!

To je motor koji će uvijek biti novi, njegove linije će trajati uvijek kao posebne, privlačit će poglede čežnje i zavisti.

Ko ju nije vozio, ne zna što je to.  8) 8) 8)

Vozne osobine su odlične, a pobjeći na R-u ti može samo dobar macan, inače ništa od toga(y)

miro čime se drogiraš i daj broj od dobavljača
 
miro said:
Prijatelju, ne daj se pokolebati, MTS 'iljadu je najljepsi među prelijepima!

To je motor koji će uvijek biti novi, njegove linije će trajati uvijek kao posebne, privlačit će poglede čežnje i zavisti.

Ko ju nije vozio, ne zna što je to.  8) 8) 8)

Vozne osobine su odlične, a pobjeći na R-u ti može samo dobar macan, inače ništa od toga.  (y)

Poglede...svakako :shock:, a čežnje i zavisti...čisto sumnjam :povraca:
 
Meni je prva MTS odlična (y) crna pogotovo
Miro ne daj se. :mrgreen:

Baš sam maloprije vidio crvenu. Unikat motocikl.
Ne sviđa mi se zadnja lampa, smještena na nosacu rege i žmigavaca....
 
limun said:
Meni je prva MTS odlična (y) crna pogotovo
Miro ne daj se. :mrgreen:

Baš sam maloprije vidio crvenu. Unikat motocikl.
Ne sviđa mi se zadnja lampa, smještena na nosacu rege i žmigavaca....

Miro je u pravu. Motocikl je odlican....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
DA-IM said:
dobro promisli,jedan od najružnijih ikad  :LOL:
inače ako si  visok oko 185-190 cm mora ti pasati,zašto nebi

Hvala na savjetu i referenci za dobar ukus.

Motor ima 195 kg, 11 manje od FZ6, djeluje mi udoban za đir u dvoje, a sudeći po komponentama, trebao bi se dobro voziti.

Samo bih ga volio probati, bar sjesti na motor ako ništa drugo, da ne idem glavom kroz zid u zamjenu motora.
 
Teško je to razumjeti nekome tko ju nije vozio. Ja sam na njoj već evo 5 godina, zahvalan motor, ogroman moment, odličan ovjes, pristojne kočnice, stil, dobro ležanje, ima mjesta, noge nisu previše svinute, moćan zvuk...o ljepoti neću govoriti više, jer slijepcu je sve ionako svejedno  :mrgreen:.

Ja se istina vozim na trkačim gumama, ali takvi su kRRndijski zahtjevi...  8) 8) 8)

Ljudi su se dosta opirali Terblanche.ovom dizajnu, no čovjek je genijalac, uklopio je retro i suvremeni stil ,objedinio 4 motora u jednom, napravio totalanu pomutnju u glavama ljudi i pokazao što može genijalan dizajn, linije koje će uvijek dirati ljude i nakon toliko godina, i ne samo to, već će izgledom ne parirati već i dalje nadmašivati dizajn koji je došao poslije, koji je sad i koji će doći. Takva mu je cijela paleta koju je napravio, od 999 preko MTS do GT, Paul Smarta, Sporta do najljepšeg motora svih vremena ikad i uopće: DUCATI MH 900 E!

O tome drugi mogu samo sanjati, sanjati i sanjati.. i uvijek biti i zauvijek ostati - GUBITNICI.

Luuuuzers!!!

8) 8) 8)



 
to su riječi fanatika...

a realist bi reko da se motor fino vozi , ima jako dobre komponente... ružna je ta prednja maska...  točno bi si kupil jednog da ga malo preradim u prednjem kraju jer se za malo para kupi fin motor.... i ide dobro , koči dobro i ovjes je dobar al da može parirat bilokojem r-u nemože…

 
Samo ds1000 unutra je dovoljan. Tu masinu nikad necu iz glave izbit. Dragulj.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Matek said:
to su riječi fanatika...

a realist bi reko da se motor fino vozi , ima jako dobre komponente... ružna je ta prednja maska...  točno bi si kupil jednog da ga malo preradim u prednjem kraju jer se za malo para kupi fin motor.... i ide dobro , koči dobro i ovjes je dobar al da može parirat bilokojem r-u nemože…

Drito  (y)
 
Multistrada 1200 izlaz prednjeg cilindra
https://imgur.com/nBo4AEn
https://imgur.com/5DSS73o
https://imgur.com/vCVum7n
 
Malo gledam MS 1200 na mobile.de pa me zanima koliko koštaju servisi na 24 i 48 000.
U Motoreviji je pisalo da su "papreno" skupi, a ne znam kolko je papreno u kunama.  :misli:
 
SosT said:
Malo gledam MS 1200 na mobile.de pa me zanima koliko koštaju servisi na 24 i 48 000.
U Motoreviji je pisalo da su "papreno" skupi, a ne znam kolko je papreno u kunama.  :misli:

Cca 8000kn
Ako nema nekih extra radova uz to


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imao sam prilike u Ljubljani u Ducati salonu malo detaljnije pogledati Pikes Peak model.
Ma da bi jednu riječ rekao. Savršenstvo dizajna  (y)