Ducati offroad

Cekali su da motocross motor predje magicnu cijenu 10 00eura 🤣
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Povuc Cairolia iz KTM-a nakon svih ovih godina znaci da se nezajebaju.
Triumph je vec plasira motor
 
Ja uvijek mislio to neka mala firma koja pravi motore s karakterom kad ono gora konfekcija neg oni iz izlazeceg sunca 🙃 Yebga mora folcika izvuc lovu koji su ulozilu u GP 😁
 
Last edited:
Mjesecima se vrti po socijalnim medijima i 700 kubika enduro.
Nešto kao gas gas samo piše ducati na njemu.
 
Novi Motard bi trebao biti na jednom cilindru tako da bi ovog trebalo cuvati. Ukupno gledajuci mislim da cemo dobiti jos jednu crvenu seriju KTMa, godinama sam vozio hard enduro i mjenjao motore na godisnjoj razini a ne mogu navesti niti jednu bitnu razliku izmedu prvog i zadnjeg. Osim sto su novi sve krhkiji. Po meni je ovo cista strasteska odluka, kopiraj onoga koji najvise raste.
 
Mislim da će ostaviti Hypera i dalje a za hardcore fanove da bude ovaj single cyl "supermoto". Mada kad pogledaš tržište tih SM nije bog zna koliko
 
Nije ni u tromedji 😁 Ja prvog Supermotarda imao u juznoj Olanda sad ih nema vise. Vidjam grupu svabske balavurdije od jedno 8-10 motora kako se penisaju okolo kod mene tu al ti nisu Dukcovi klijenti mislim da odkidaju od pljuga za litar benzina 🤣
 
Novi Motard bi trebao biti na jednom cilindru tako da bi ovog trebalo cuvati. Ukupno gledajuci mislim da cemo dobiti jos jednu crvenu seriju KTMa, godinama sam vozio hard enduro i mjenjao motore na godisnjoj razini a ne mogu navesti niti jednu bitnu razliku izmedu prvog i zadnjeg. Osim sto su novi sve krhkiji. Po meni je ovo cista strasteska odluka, kopiraj onoga koji najvise raste.
Hypermotard nece vise biti V2?