Ducati streetfighter (s)

TREK

Member
Otvaram temu o ovom izvanrednom motoru koji je u godinu dana uspio pokupiti sve moguće nagrade a zadnja je stigla od čitatelja Motociclisma
motor godine 2010 (klasa naked)
http://www.motociclismo.it/lrsquoaprilia-rsv4-r-e-la-ldquomoto-dellrsquoannordquo-2010-8-naked

Zaista impresivna godina za Ducati
 
Nisam ga  vozio  ima  mi  ga  prijatelj  ali  mi  izgledom kad  si  na  njemu ne  odgovara. Mali  isntrumenti  sve  naprijed  golo kao  bicikl  s mjeračem  brzine  :palacdolje:
 
Doc Luka said:
Nisam ga  vozio  ima  mi  ga  prijatelj  ali  mi  izgledom kad  si  na  njemu ne  odgovara. Mali  isntrumenti  sve  naprijed  golo kao  bicikl  s mjeračem  brzine  :palacdolje:

Vozio sam ga prošle godine,istina je ovo za instrumente ali to je naked,meni ne odgovara volan jer mi je prenizak i savijen je prema dole
stavio bih nešto ovako
http://www.ducati.ms/forums/showthread.php?t=68745
 
bok meni stari ima streetfightera i motor mi je prebiolestan..sad neki dao smo stavili termignone,centralinu i filter zraka.motor ide bolesno.motor ima original 155 ks a 1098 sportiva ima 160.E tih 5 ks nisu mogli izvuć jer ducati nema usise velike tako da mu ovih 5 konja dalo,ako ne i više,ta centralina i auspusi...i sada na urici više ne piše samo streetfighter nego SF RACING.pozz
 
i na monsterovoj ti pise racing
 
znam jer smo imali dva monstera na kojima smo promjenili centraline i auspuhe...i jednog sam ja razbio tako da znam...hh
 
Stvarno interesantni komentari; los displej, krivi volan... Govorimo o najsportskijem nakedu na trzistu sa opakim motorom i vrhunskim ovjesom! Motor u mirovanju izgleda ko da ce poletit! Nisam bas lud za Ducatiem ali ovo je stvarno opasno dobar motor.Po meni jedino sto nije za slabije vozace, a ni to nije mana nego je napravljen za ciljanu skupinu! i zato :naklon: :LOL:
 
Musashi said:
Stvarno interesantni komentari; los displej, krivi volan... Govorimo o najsportskijem nakedu na trzistu sa opakim motorom i vrhunskim ovjesom! Motor u mirovanju izgleda ko da ce poletit! Nisam bas lud za Ducatiem ali ovo je stvarno opasno dobar motor.Po meni jedino sto nije za slabije vozace, a ni to nije mana nego je napravljen za ciljanu skupinu! i zato :naklon: :LOL:

pobijedio u svim usporednim testovima,to bi trebalo nesto govorit o njemu (y)
 
Ah da ovi u hrvatskoj lutriji nisu zvlekli krive brojevi imal bi ga i ja u garaži. Ovak ga bum imal u garazi al na zidu (sliku)
 
Musashi said:
Stvarno interesantni komentari; los displej, krivi volan... Govorimo o najsportskijem nakedu na trzistu sa opakim motorom i vrhunskim ovjesom! Motor u mirovanju izgleda ko da ce poletit! Nisam bas lud za Ducatiem ali ovo je stvarno opasno dobar motor.Po meni jedino sto nije za slabije vozace, a ni to nije mana nego je napravljen za ciljanu skupinu! i zato :naklon: :LOL:
Gdje piše LOŠ displej,gdje piše KRIVI volan?
Volan je specifičan,nešto između volana za naked i volana nekog cafe racera,takav je kakav je i nemora odgovarati svima
Moje subjektivno mišljenje i ostalih većine vozača DS-a sa američkog foruma koji su ga promijenili.
Dobar je za sportsku brzu vožnju a manje dobar za svakodnevnu. 
 
    ..........taj motor je san mojih snova, i jedini logičan slijed ka vrhuncu poslije dosadašnjih motora......

      ............čista vrlo vozna kontrolirana brutala koja jako puno košta, ali i vrijedi......... :wink:
 
stvarno je čista fantazija,da su i na njega dali rabat ko na sportaše,možda bi ih vidjeli i na cesti  (y) (y)
 
ako ih bude viška na lageru ići će i oni za manje :D
 
Meni je u početku bio užas, sad kad je prošlo dosta vremena od predstavljanja mišljenje je ostalo isto. :jesus:
 
mate said:
Meni je u početku bio užas, sad kad je prošlo dosta vremena od predstavljanja mišljenje je ostalo isto. :jesus:

  ...ajde Mate, ne kuri, pa baš je dobar....

        .....kao kad pedantno porazbijaš oklope na 1098, a tu su još i ABS pa kontrola proklizavanja, a snage ko u priči, prednji kotač trebaš samo kad parkiraš :mrgreen:
 
zbog ovog motora sam počeo igrati loto  :LOL: :LOL:
 
motor su stvarno dobro sredili...a tek snage za bacanje ....stari je "poždero" zadnju gumu u 2 500 tkm.motor jednostavno nije normalan.ne zovu ga bez razloga u Italiji goli superbike...a uz to je predivan.