ducati superquadrata

loudpipes

Active member
Vrlo realan scenarij, zapravo i očekivan jer temelj je D16. Još nakon Aprilijinog rezulata...
 
mate said:
Vrlo realan scenarij, zapravo i očekivan jer temelj je D16. Još nakon Aprilijinog rezulata...

:mrgreen:  Bez pretjerivanja.
 
uf ja se uplašio da će odustati od 2 cilindra, samo će ih malo zarotirati hehe
 
Eto nadamo se da će gospodin šile i mati jednu pritužbu manje na Ducati a ta je da neće imati cjevasti okvir od vodovodnih cijevi koje hrđaju.....
 
Vez said:
Eto nadamo se da će gospodin šile i mati jednu pritužbu manje na Ducati a ta je da neće imati cjevasti okvir od vodovodnih cijevi koje hrđaju.....

Mudro sročeno,došli pameti iliti što štulić kaže balegari ne vjeruju sreći :mrgreen: jebo osobenost ako si nakaza :lolcry:
 
Ja čitao, a izgleda mi moguće, da bi se išlo na V mašinu, može i pod 90 stupnjeva... da napokon uspiju skratit motor i produžit stražnju vilicu...
 
da, zaarotirali bi malo cilindre da prednji ne stoji horizontalno. tako bi mogli pomaknuti mašinu naprijed i izbjeći da prednji kotač dodiruje glavu prilikom žešćih poniranja, odnosno povećati opterećenje prednjeg kraja. a i sviđa mi se uporaba kombinacije lanac/zupčanici za pogon bregastih(mjesto remenja) koje bi im omogućavalo nevjerojatnih 14000 okretaja u minuti. i dodatni plus - razmišljaju o vodoravnom dijeljenju blokova (bogu hvala CNC glodalima i elektro eroziji) tako da bi mogli i uvaliti kazetni mjenjač
 
  Hmm, izgleda da je Rossi šetao tvornicom.....

      Inače, ako to naprave carevi su kao što su bili, sa dosadašnjom konstrukcijom su dogurali do kraja....
 
sonny said:
  Hmm, izgleda da je Rossi šetao tvornicom.....

      Inače, ako to naprave carevi su kao što su bili, sa dosadašnjom konstrukcijom su dogurali do kraja....

Možda im Rossi baš zato i treba, jer sve je veći krug ljudi koji vjeruje da je njegovo vrijeme na zalasku... :mrgreen:
 
NRas said:
Ja čitao, a izgleda mi moguće, da bi se išlo na V mašinu, može i pod 90 stupnjeva... da napokon uspiju skratit motor i produžit stražnju vilicu...


ok, a šta je L nego V pod 90 :jesus: