Dübendorf 05.05.2013

ledeni jel to neki malo veći meet u CH  :misli:
 
Ovo je bio 6. blok od trinaest. U svakom bloku je 1000 masina.
Mi smo dosli oko osam  u jutro i uvalili se u 5. blok. Sad mozes si  :misli: kad su oni prvi stigli.
 
kolko motoraaa  :shock: (y)
 
napravio sam dosta slika ali ih moram prvo smanjiti na 150 b da ih mogu dici
 
ICE TIGER said:
napravio sam dosta slika ali ih moram prvo smanjiti na 150 b da ih mogu dici

ja gledao iz Biroa kroz prozor ;-)))

zaboravio si reci da traje samo jedan dan
 
Uuuuuuuuuuuuuuuuu ovo bi onda bilo fino obići  (y)


daj malo više info jel to svake godine  :misli: jel uvijek početkom 5mj.  :misli: jel mogu i ja doći  :mrgreen:
 
Rajić said:
Uuuuuuuuuuuuuuuuu ovo bi onda bilo fino obići  (y)


daj malo više info jel to svake godine  :misli: jel uvijek početkom 5mj.  :misli: jel mogu i ja doći  :mrgreen:

ne, ti ne  :LOL:
 
Motorijada je tradicionalna, i ovo je bila 21.Odrzava se prve nedjelje u svibnju, bez obzira kakvo je vrijeme.
Ako je suho racuna se u prosjeku 12000 masina, a ako je kisa, kao sto je bila prosle godine , onda oko 5000.
Ove godine ulazak je stajao 30 SFr, i bitno je da tih svih 30 SFr ide djeci paraplegicarima.
U prvom bloku s vecinom motori sa prikolicama i trotockasi, koji uzimaju tu djecu sa sobom na turu oko dübendorfa. Atmosfera je kao na Tour de France. Trotoari su puni ljudi, pljescu, masu. Duz ture se organizuju rostiljade, koncerti po stalama itd itd. Na samom poligonu, tj vojnom aerodromu, je pista podijeljena u blokove, gdje se motori parkiraju dok ne krenu na turu. Pored avio muzeja je uvijek koncert neke rok grupe, info pultovi raznih proizvodjaca motora, osiguranja, standovi za klopu, pice. Stunt show je isto tradicionalan i pocinje oko 10:30.
 
Super Jura said:
ne, ti ne  :LOL:


:prsti:


ICE TIGER said:
Motorijada je tradicionalna, i ovo je bila 21.Odrzava se prve nedjelje u svibnju, bez obzira kakvo je vrijeme. Ako je suho racuna se u prosjeku 12000 masina, a ako je kisa, kao sto je bila prosle godine , onda oko 5000.
Ove godine ulazak je stajao 30 SFr, i bitno je da tih svih 30 SFr ide djeci paraplegicarima.
U prvom bloku s vecinom motori sa prikolicama i trotockasi, koji uzimaju tu djecu sa sobom na turu oko dübendorfa. Atmosfera je kao na Tour de France. Trotoari su puni ljudi, pljescu, masu. Duz ture se organizuju rostiljade, koncerti po stalama itd itd. Na samom poligonu, tj vojnom aerodromu, je pista podijeljena u blokove, gdje se motori parkiraju dok ne krenu na turu. Pored avio muzeja je uvijek koncert neke rok grupe, info pultovi raznih proizvodjaca motora, osiguranja, standovi za klopu, pice. Stunt show je isto tradicionalan i pocinje oko 10:30.



Dalo bi se razmisliti  (y)  umjesto u Ženevu u 3mj. lagano pomak za posjet CH u 5mj.  :mrgreen:


a i ovo neboldano je za svaku pohvalu  :naklon:
 
decki ukoliko imate u planu za svicu javite se Sokolovima (Prvi Hrvatski Moto Klub u Svicarskoj) Moze se organizirat nesto za bikere!!
[email protected]

mi smo ove godine isto bili na loveridu! kao svake godine!
 
MKSokolovi said:
decki ukoliko imate u planu za svicu javite se Sokolovima (Prvi Hrvatski Moto Klub u Svicarskoj) Moze se organizirat nesto za bikere!!
[email protected]

mi smo ove godine isto bili na loveridu! kao svake godine!
E pa sokolovi dobro dosli na najbolji hrvatski forum za motoRRiste.
Posjecivao sam vasu stranicu, cak sam i online clan. Preko godinu dana nisam ni zavirio na vesu stranicu, jer vam je aktivnost malo veca nula.
I sad ste se, tako aktivni, sjetili nesto organizirati, nasim deckima iz domovine.
Da ste mislili ozbiljno s tim , poceli bi raditi na promociji sokolova i love ride odmah u sijecnju, a ne sad. Sad je prohujalo s vihorom, bar sto se mene tice !!!
Znam ja i bez sokolova naci Dübendorf , kao sto sam nalazio i proslih godina !!!!


 
Iskreno receno nisamo niti culi da ima interesa za loveride u domovini.. tako da nam to nije ni bio neki prioritet... niti je sada! Naravno ako se skupi ekipa i pokaze volju posjetit loveride mi ce mo pruzit smjestaj i pomoc koliko mozemo! To je skup gdje smo mi samo gosti kao i vi! Mi imamo svoj susret godinama u sestom mjesecu i to nama prioritet. Ovo je bilo cista ponuda da ako netko ima interesa moze slobodno se javit nama, no dobro.. bilo proslo mozda ce opet bit.. 
Stranica nam vec duze ne funkcionira jer je netko bio srusio od tada smo ostali bez stranice no uskoro imamo novu! Kako smo aktivni vidi se na Facebooku gdje ionako svi klubovi najvise odrzavaju kontakte.. Pozdrav iz diaspore!