DUGI OTOK - Saljske užance 06.08.2005

Nike

Active member
Ovaj vikend je tradicionalna fešta SALJSKE UŽANCE.
Večeras je u Salima “Ribarska noć”. Najavljeno je kuhanje brudeta, pečenje srdela i tuna. U zabavnom programu nastupit će klape Teuta i Mela. Uz cjelodnevnu feštu u Subotu navečer je koncert Hladno pivo i TBF
U nedjelju je trka magaradi

Katamaran i trajekt polaze iz Zadra
Ja idem. Ide li itko?
 
Bilo je prejebeno! Slika nema jer sam u 5 ujutro skužio da sam izgubio fotoaparat... :(
Uglavnom super je bila fešta, odlični koncerti TBF-a i Hladnog piva. Andreas je isto bio.
Maloprije se vratio u Split po takvom pljusku, da se nije ništa vidilo. Šibenik-Split 1h30 (2x sporije nego uobičajeno) Iznad segeta se neki stranac zabio u zid i blokirao obe trake. Nakon sat vremena pljuska, spojilo se nebo i zemlja tako da sam se morao zaustavit 1 km od Splita :mrgreen:
 
gigi said:
Nike said:
Slika nema jer sam u 5 ujutro skužio da sam izgubio fotoaparat..

:LOL:
LOL
Smijao bi se i ja da je moj, ali je bratov...
Ubit će me Zoka
 
Ne igraj se životom...
Sićaš li se kako sam ti ja našao ime prezime i adresu preko interneta, kad sam te htija ispalit, samo on ti fight nikad ne okreće na šalu :twisted:
 
Nike said:
Ne igraj se životom...
Sićaš li se kako sam ti ja našao ime prezime i adresu preko interneta, kad sam te htija ispalit, samo on ti fight nikad ne okreće na šalu :twisted:
Pa kada ti je sve pisalo u ICQ details! Sican se ja toga, kada si reka da ces mi doci na vrata! :D :mrgreen: