Dunlop ili Metzeler

thule_5689

Well-known member
Koje gume za Moto Guzzi Brevu 750 - Dunlop Arrowmax GT501 ili Metzeler Lasertec???  :misli:

Motor se vozi uglavnom po suhoj cesti malo življe, i često sa suvozačem...

ili možda neka treća guma koja bi se mogla nabaviti u RH...
 
I ja se isto odlučujem da li da uzmem Dunlop ili Metzeler! Raspitival sam se za cijenu i razlika je 400 kn, ali mislim da bi bilo bolje uzeti Dunlop, jer bolje drži na cesti! (y)
 
Pa kaj nisu negdje nemadugo ponosni vlasnici arrowmax-a pljuvali po toj gumi kao po zadnjem smeću  :misli:
 
gigi said:
Pa kaj nisu negdje nemadugo ponosni vlasnici arrowmax-a pljuvali po toj gumi kao po zadnjem smeću  :misli:
prijatelj mi je ima zada arrowmax-a a sprijeda metzeler, uglavnom totalno nezadovoljan arrowmax-om, a metzeler duplo stariji i brze se grije i bolje drzi.
 
Na mmo motoru su Metzelar (y) gume i preporučam ih svima
 
Charlie said:
Na mmo motoru su Metzelar (y) gume i preporučam ih svima
to je zato sta ti je zada 18' ko i meni pa jos samo ima metzeler poštenu gumu...  :mrgreen:
 
Htjel sam prvo uzeti Pirelli Sport Demon, kakve i sad imam, ali ih više ne proizvode! Čini mi se da budem ipak išel u Gumo-pađen po Metzeler gume!
 
Goran Lepčin_Goc said:
Htjel sam prvo uzeti Pirelli Sport Demon, kakve i sad imam, ali ih više ne proizvode! Čini mi se da budem ipak išel u Gumo-pađen po Metzeler gume!

  Možda da probaš u Mariboru. Ja bio zimus i jako sam zadovoljan uslugom, montaža i balans u cijeni gume i još prođeš jeftinije. Pošalji mail pa usporedi cijene.  (y)

  http://www.motorjet.com/
 
*Brzi* said:
  Možda da probaš u Mariboru. Ja bio zimus i jako sam zadovoljan uslugom, montaža i balans u cijeni gume i još prođeš jeftinije. Pošalji mail pa usporedi cijene.  (y)

   http://www.motorjet.com/
Sad sam pogledal i kolko mi se čini zbilja su jeftinije!  (y) Hvala! :naklon:
 
Zildjian said:
to je zato sta ti je zada 18' ko i meni pa jos samo ima metzeler poštenu gumu...  :mrgreen:

Ne mogu kritizirat ostale, ali Metzeler je  (y) (y)
 
Goran Lepčin_Goc said:
Znači da bi mogel uzeti Metzaler?

Ne znam šta još čekaš!
 
thule_5689 said:
ok, hvala... (y) naručen je metzeler...

Model, cijena,...????

 
metzeler sigurno bolji
ja sam naručio u Materiji  Metzeler Roadtec Z6 190-50 17 za 168 eura, kad odbijem porez 140 (y)