Dvodjelni kombinezon

Status
Not open for further replies.

Zildjian

Active member
zanima me jeli moguce kupit kombinezon odvojeno,
znaci samo jaketu ako ti samo ona odgovara?
 
a ja mislim da može,mislim,halo,kakvi su to odgovori,možda može ,a možda i ne može  :mrgreen:
fino ko svaka prava budala koja ne zna(ovdje mislim i na sebe  :mrgreen:) nazoveš nekolko dućana i saznaš,tak bi ja napravil,znači zdravo seljački  (y)
 
markookram said:
ja isto glasam da moze  :mrgreen:

ako nema na lageru , narucis  :skocko:
pa da,znam da je king naručivao sebi po mjeri,i ispao ga je isto ko da je kupil standardnu mjeru,jedino je čekal malo duže
 
Naravno da može...barem kod nas...možeš kupiti jaknu i hlače posebno,a kasnije sve to spojiš zatvaračem i imaš kompletirani kombinezon (y)
 
Da al čovjek hoće kupit samo jaknu od dvodijelnog odijela, jer kupuje u aukciji samo hlače, a to će mu malo teže poć za rukom, znam da se može dobit dvije različite veličine(znači hlače52, jakna 54 naprimjer) al da se može kupit posebno samo jakna to još nisam čuo, makar kao što dokoljenko kaže treba nazvat u njihov dučan i pitat pa valjda oni najbolje znaju šta se može a šta ne.
 
si siguran da se mogu kupit razlicite velicine? ja kad sam kupovala, pitala sam dal mogu jaknu uzet manji broj od hlaca, al su mi rekli da nemogu.. (naravno, ako se radi o kombinezonu)...
 
figure said:
si siguran da se mogu kupit razlicite velicine? ja kad sam kupovala, pitala sam dal mogu jaknu uzet manji broj od hlaca, al su mi rekli da nemogu.. (naravno, ako se radi o kombinezonu)...

za m-tech sam siguran jer mi kolega radi u jednom dučanu i rekao da može (y)
 
mugen said:
Naravno da može...barem kod nas...možeš kupiti jaknu i hlače posebno,a kasnije sve to spojiš zatvaračem i imaš kompletirani kombinezon (y)

da i to nije isto  (y) Jer kombinezoni imaju dosta krace jakne nego kad jaknu kupujes zasebno...
 
...može se samo kupiti jakna ,bez hlača, a poslije hlače kad se stigne 8)
 
Status
Not open for further replies.