Dvokomponentno ljepilo i vlakna

rex007

New member
Nadam se da sam dobro napisao, tražim di bi se to moglo kupiti, pa ako netko ima stranicu na netu i slično neka stavi.


PS: Ako sam fulao rubriku molim moderatore da premjeste.
 
rex007 said:
Nadam se da sam dobro napisao, tražim di bi se to moglo kupiti, pa ako netko ima stranicu na netu i slično neka stavi.


PS: Ako sam fulao rubriku molim moderatore da premjeste.
Umalo.Ne sekiraj se,dobićeš odgovore..
 
pretpostavljam da tražiš poliester set ?!?!?


imaš ga u svakoj trgovini bola i lakova.... mješaonama boja.... trgovinama tipa Pevec, baumax, obi .... mali set ti je oko 50-60 kuna ... veliki 90-100 ...  (y)
 
nek ona nama kaze sta zeli ljepiti njime, jer ako je PP ili ABS plastika nema teorije bez malo jace kemije da zaljepi poliesterskom, vinilesterskom a ni epoxi smolom
 
Kad smo kod toga, posto je epoxi smola i ucvrscivac? Pada mi na pamet neka ideja...
...i gdje ima za kupiti?
 
javi se na PM ili na [email protected] sto ti tocno i koliko treba pa ti javim cijenu inace zvanicno sve preko "www.As2Con.com" , kolko ja znam najpovoljnije cijene na trzistu za epoxi i kompozitna vlakna
program od WEST sistem-a i HAVEL-a
 
meni treba da si pojačam plastike na motoru, koje onda najbolje ljepilo odgovaro tome :misli:
 
ma poliester ti je dosta ako plastika nije Polly-Propylene ili Acrylonitrile-Butadiene-Styrene ako je onda je ... pa bolje pusti kako je jer je to kemijanje tesko, trebao bi pronac tocno kao al se neka kemikalja premaze, pa to nagrize plastiku pa onda, blabla bla...
 
ma probat cu ja s ovim pa cemo vidit  (y)