e ovo je klopa...

Pitanje:
U subotu bio u svatovima u Zadru i jeo hobotnicu na salatu ali je u ovoj bilo kuhanog krumpira. Jel se to inace tako sprema u Zadru ili je Berekin Wedding Resort u Pafovom vlasnistvu? :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: pamzor
Pitanje:
U subotu bio u svatovima u Zadru i jeo hobotnicu na salatu ali je u ovoj bilo kuhanog krumpira. Jel se to inace tako sprema u Zadru ili je Berekin Wedding Resort u Pafovom vlasnistvu? :mrgreen:
Ti si cudo,zaluta si u Zadar...nevaljaju ti plaze., nevalja spizza... aj ti kuci na sendvice i mesne...
 
  • Like
Reactions: DamirK
Ti si cudo,zaluta si u Zadar...nevaljaju ti plaze., nevalja spizza... aj ti kuci na sendvice i mesne...
Pa kako ce mi valjati, ja dosao u Zadar a ti me nisi pozvao na kavuslag? Nije ti to u redu... :mrgreen:

Salu na stranu, nisam rekao da ne valja. Cak stovise, evo i ja upravo stavio kuhati hobu i ogulio krumpir za rucak danas. Pitao sam jel se to inace tako pravi u Zadru jer nisam prije jeo tako sa krumpirom.
 
Pa kako ce mi valjati, ja dosao u Zadar a ti me nisi pozvao na kavuslag? Nije ti to u redu... :mrgreen:

Salu na stranu, nisam rekao da ne valja. Cak stovise, evo i ja upravo stavio kuhati hobu i ogulio krumpir za rucak danas. Pitao sam jel se to inace tako pravi u Zadru jer nisam prije jeo tako sa krumpirom.
Kumpir u salatu od botnice su potegli tamašni ugostitelji, neću sa odma reči eksplicite s Brača. Po kila kumpira i 50 grama botnice, neki kuvari koji su radili u Interkontiju čak uvaljuju i pomidore u salatu, tako da to bude prava kontinentalno primorska rigotina... :cool:
 
Skoro se zaželio,
I ponekad more kupir s salatom od obotnice samo ako je mlak (topao) onda meni paše bez previše (ili ti nimalo) kvasinine al sad popularno hladno predjelo zgodno za ugostitelje , nego poodavno nije bila na gradeljama a dobro
20220824_200848.jpg

20220824_205306.jpg
Kotrlj !
 
Jest, sad su primjerci sve manji , bar ovo šta je meni dostupno najveća je bila 4,5kg kvalitetta mesa ok gotovo u gornjem razredu

Kotrlj !
meni je strijelka isto odlična.....
nije dobra ko gof ili zubonja, ali nisu mi jasni ni ovi kojima nevalja......
ovo lito.... za razliku od prošlog... nisam ni jednu ubio, ali vidio sam dosta cipli sa odgriženim repovima...... što je reć da su tu negdi.....
 
Strelka je odlična. Onda zubonja :) A njegovo veličanstvo, gof, mi je ipak gornji dom parlamenta.
 
Pa kako ce mi valjati, ja dosao u Zadar a ti me nisi pozvao na kavuslag? Nije ti to u redu... :mrgreen:

Salu na stranu, nisam rekao da ne valja. Cak stovise, evo i ja upravo stavio kuhati hobu i ogulio krumpir za rucak danas. Pitao sam jel se to inace tako pravi u Zadru jer nisam prije jeo tako sa krumpirom.
Nemam posla sa onima koji ogovaraju Stromove... ,jer neznaju sta propustaju ... :)
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
Juce djir do Zg.,pronasao sam pizzu Max., tamaan sjela, samo malo presoljeno...do Zadra sam popia 8 Radlera...
 

Attachments

  • Max....jpg
    Max....jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79