E ovo je štender!!!

gorank said:
Stavi sliku da vidim kako izgleda!!!

nemam bolju sliku, a nije mi se dalo ići u podrum slikati  8)
univerzalni, za gume od 110 širine

i krivo sam napisao: 41 € cijena, 53 sa shipingom. našao na ebay.de, ali bez shipinga, pa sam pproodavača kontaktirao mail-om. uputio me na svoj web shop i tamo bilo još jeftinije. 49 bila cijena na ebay-u
troškovi na pošti bili 160 kn, ako se dobro sjećam  :misli:
 
štender je super samo da može još malo višlje dignuti motor pa da nemoraš kupovati moto stol.

i da ima jedna digresija ovo je samo za čeličanu(big bore motori) a što je sa plastičnjacima(maxi skuteri)
 
Nestaju netragom postovi  :misli: Sto ce ti stender na skuteru koji ima centralnu nogaru i koji u potpunosti zamjenjuje funkciju stendera  :misli:BTW plasticnjaci nisu motori jer su skuteri  :jesus:
 
sad pročitaj moj post i vidjet češ odgovor. taj štender koji je super diže motor na određenu visinu, da ga digne još malo višlje nebi trebao moto stol.
 
mrcina said:
sad pročitaj moj post i vidjet češ odgovor. taj štender koji je super diže motor na određenu visinu, da ga digne još malo višlje nebi trebao moto stol.
ak si upucen u cijene, onda bus skuzil da za tu lovu kupis STOL s kojim mozes to kaj ti hoces i koji je ono sto ti za skuter treba  :wink: