eko test......

ybr-ovac

New member
Zna li ko...koliko treba biti CO na motoru (ybr-125).........bio mi je 8 i neke stavili smo na dva......i zato je trošil puno jer sam stavil sportski filter i prcal po fergiču i preveč sam mu dal...............gutil se motor.......
 
kober said:
Eko test za motore!  :misli:
Toga nema v Zelini....
:misli: .......... ja sam sebi u radioni provjeraval.......i vidim da mi je co 8 a treba biti bjerujem manje na autu je  :misli: 1.5...ak se ne varam mi smo ostavili na dva
 
Da nisi to mjeril u jesen, kad susjedi peru lagve.....?
Onda ti je postotak co jako visok u tvom kraju.... :mrgreen:
 
kober said:
Da nisi to mjeril u jesen, kad susjedi peru lagve.....?
Onda ti je postotak co jako visok u tvom kraju.... :mrgreen:
......... :mrgreen: :mrgreen: ima svega ali kad smo mjerili ......još smo normalni bili ali problem je kod nas kaj nemreš normalan biti kad su promili u zraku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ybr-ovac said:
......... :mrgreen: :mrgreen: ima svega ali kad smo mjerili ......još smo normalni bili ali problem je kod nas kaj nemreš normalan biti kad su promili u zraku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zato se i svi kod nas ludo voze! :LOL:
 
znam da ga nem prešel (tehnički me ne opterečuje) neg sam samo htio saznati koji treba biti točno omjer benzina jer mi je motor trošil ko mutav preveč smo ga naštelali ......... a i nemam katalizator jer imam kucljev auspuh..........pa sam htio saznati kolko je propisan co za motore (ybr).......ak netko približno zna
 
provjereno ybr kada je sve na njemu orginal zaovoljava euro 4 normu
(bio frend jućer na tehničkom i prošo)
 
wucko said:
provjereno ybr kada je sve na njemu orginal zaovoljava euro 4 normu
(bio frend jućer na tehničkom i prošo)
hvala ali mene ne zanima prolazak na tehničkom nego podatak Co-a na ybr.........kolko mora biti.........hvala ti još jednom
 
MOPEDI I MOTOCIKLI SU OSLOBOĐENI EKOTESTA :mrgreen:
 
pazi da ga ne turiraš previše kraj plota kada sused bu išel z vinograda, možda mu bu falilo samo par tvojih CO da se zruši kak mrtav. :misli:
 
sa skuterom sam išal na tehnićki samo kad sam ga kupil ostalih sad već 11 tehnićkih nisam uopće išal sa motorom na teh. nek samo sa knjižicama isto i sa Zedom prvi put samo ostalo samo knjižice a vjerojatno bude tak i s g. Gromom  (y)
 
ybr-ovac said:
znam da ga nem prešel (tehnički me ne opterečuje) neg sam samo htio saznati koji treba biti točno omjer benzina jer mi je motor trošil ko mutav preveč smo ga naštelali ......... a i nemam katalizator jer imam kucljev auspuh..........pa sam htio saznati kolko je propisan co za motore (ybr).......ak netko približno zna
Ti se žališ na potrošnju? A a kaj bi ja onda moral reći! Tvoj je po potrošnji upaljač nasprem mojeg!
 
ne zanima me tehničlki nego kolko mora biti co ............. jer sam poštelaval omjer benzina u fergazeru i previše sam ga otvorio i sad trebam saznati kolki je CO na eko testu .... to si sam mjerim u radioni da ga poštelam točno0 jer mi je previše trošil......