elefant 2013

crnogorac

New member
ajd sve cekam nikad da otvorite temu, ubacio mi biker-mb spicu u glavu i sad ocu da dumrem, godinama zelim poci na ovo, s obzirom da mi zadnja sezona voznje u cg i eu, prije prodaje motora bi da to obiljezim ovim desavanjem, pa ko ide kako se ide kad se ide kuda se ide, sto oblacite , kakve gume imate i sve me poducite
 
A sto ces na taj pomet tamo  :mrgreen:
 
roki uozbilji se  ;) no prenesi iskustva, ja cuh e si bio jedan man ?
 
Nisam bio ali planiram ( ako ne bude previse zima  :mrgreen: ) da idem 2013. Sto laksi motor, sto veci kramponi na gumama i sto manje mozga u glavu i .... nema zime.
Salu na stranu ali stvarno planiram da idem pa dako se tamo sretnemo kad vec nismo u PG .... da platis to pice sto dugujes evo ciganska godina :)
 
Roki-Roki said:
Nisam bio ali planiram ( ako ne bude previse zima  :mrgreen: ) da idem 2013. Sto laksi motor, sto veci kramponi na gumama i sto manje mozga u glavu i .... nema zime.
Salu na stranu ali stvarno planiram da idem pa dako se tamo sretnemo kad vec nismo u PG .... da platis to pice sto dugujes evo ciganska godina :)


bit cu ja i do berlina negdje krajem mjeseca januara, pa mogu docerat dje god na kafu
 
Bio sam ja ove godine gore, šta se motora tiče, čim bolje gume i to je to,samo gasss, a opreme za tebe, nešto čim toplije, ja imao rukavice i čizme iz SPARA za 15 eura, ispod imao winstoper, preko kožni kombinezon i preko njega kišno odjelo i tako vozio gore, u tome bio gore i u tome se vratio. Jest da ove godine nije bilo tako slabo vrijeme kakvo inače zna biti,ali negdje je temperatura bila u debelom minusu.

P.S. Na motoru niti sam imao grijanje ručki, niti bilo kakve dodatke, jedino sam imao lance koje nisam niti koristio. Tako ako imaš volje i mogučnosti, slobodno nam se pridruži sljedeče 2013. godine.