Elefanten Treffen

Išao ti je Zlatko iz MC Muddy. Napisao je report na forumu. Nick mu je Zlatko.  :wink:
 
Išli su i dečki iz Twin Horna...isto su na forumu.
 
thx za info, kaj je s gumama? Vidim da se nekaj čak i lanci spominju  :misli:
 
Izi said:
thx za info, kaj je s gumama? Vidim da se nekaj čak i lanci spominju  :misli:

Zajebi lance  (y) Ne znam jesi li kad vozio po snijegu, to je vakonako
jebena stvar za putovanje - jedno je kada u dvorištu kopam po snijegu pa pao
ili ne ne čini veliku razliku... No na put od 1500-2000 km, to čini veliku razliku.
A kakva je jesen, možda ni ne bude snijega  (y)
 
Nemojte mi reci da ima ludjaka koji bi isli na tako nesto????

:misli:
 
vlucic said:
Nemojte mi reci da ima ludjaka koji bi isli na tako nesto????

:misli:

i to kolko hoćeš,to se zove volja,svaka čast  (y)
 
To se zove ludi ljudi - tko normalan ide spavati u satoru na -15 i jos se do tamo dovesti motorom? To je patnja, a koliko se ja sjecam  moto susreti su zamisljeni kao zabava...

Vjerujem da ima entuzijasta, ali ovaj susret je barem po meni mentalni poremecaj prije nego bilo sta drugo...

Uostalom, pobrojite koliko je ljudi koje znate ikada otislo na taj susret.

:neznam:
 
treba jos to testirat al postoji oprema koja se deklarira i za spavanje na -30
 
Nisam nikad ima priliku spavat u satoru na -15, ali pretpostavljam da malo jack te brzo ugrije samo ne znam kako je ujutro se probudit
 
SNAKE73 said:
Nisam nikad ima priliku spavat u satoru na -15, ali pretpostavljam da malo jack te brzo ugrije samo ne znam kako je ujutro se probudit

kad sam bio na taboru u vojsci napili smo se rakije da nam ne bude zima i bilo je super navečer ali ujutro kad sam se probudio mislio sam da sam se smrznuo kolko mi je bilo zima,jer iz nutra te fino grije ali kad zaspeš i to se "ohladi" a vani je zima i vjeruj mi jako ružan osječaj,nije bilo niti približno -15 ali ono u čemu smo spavali samo se zove šator  :palacdolje: ali sve jedno nebi to želio ponovno osjetiti  :( :( :palacdolje: :palacdolje:
 
Izi said:
treba jos to testirat al postoji oprema koja se deklarira i za spavanje na -30

Evo malo za zagrijavanje :
http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=185926
 
opičeni su garant :D kao i oni na dakaru ili dubai rellyju samo je njima  +40 po danu a 0 po noći.Čisti sado mazo, ko ne kuži nema o čemu s njima pričati. jedno je sigurno : they have biiiiig bols (y)
 
Bojan said:
kad sam bio na taboru u vojsci napili smo se rakije da nam ne bude zima i bilo je super navečer ali ujutro kad sam se probudio mislio sam da sam se smrznuo kolko mi je bilo zima,jer iz nutra te fino grije ali kad zaspeš i to se "ohladi" a vani je zima i vjeruj mi jako ružan osječaj,nije bilo niti približno -15 ali ono u čemu smo spavali samo se zove šator  :palacdolje: ali sve jedno nebi to želio ponovno osjetiti  :( :( :palacdolje: :palacdolje:

Imam ista iskustva iz Požege :mrgreen:
 
Super Jura said:
2 Izi:

...i računaj da će ti zahrđati barem auspuh (i zalediti se voda u koljenu :mrgreen:)...

ionako zahrđa po zimi zimi 8) nego kaj s tim gumama? jel mora bit bas ripnjaca il bu po islo i s nekom on-off road gumom tipa Dunlop Trailmax