Šema za digitalni obrtomjer

sono

New member
imali neko kakvu šemu za kakav digitalni obrtomjer,ili zna kakav link na kojem bi to mogao pronaći (da se vlastoručno napravi).Moj drug je to nekada davno našao na netu ali sad izgleda da te stranice više nema.Bio bi zahvalan ako bi mi itko mogao pomoći
 
sono said:
imali neko kakvu šemu za kakav digitalni obrtomjer,ili zna kakav link na kojem bi to mogao pronaći (da se vlastoručno napravi).Moj drug je to nekada davno našao na netu ali sad izgleda da te stranice više nema.Bio bi zahvalan ako bi mi itko mogao pomoći


a da ga jednostavno kupiš za kojih 100-200 kn?
 
ti ga kupiš u bosni ja ti dam duple pare
 
u bosni nema ni gume za kupit...

pa zato fino mrdneš guzom i naručiš prek neta i dođe ti doma..imaš na scooter-centar.com

imaš takva čuda do elektronike tamo da ti mozak stane...
 
šuti malo seronja jedan

ZBOG OVOG IDEŠ NA ODMOR OD PET DANA :pistoles:
 
Tha Waynder said:
sono said:
imali neko kakvu šemu za kakav digitalni obrtomjer,ili zna kakav link na kojem bi to mogao pronaći (da se vlastoručno napravi).Moj drug je to nekada davno našao na netu ali sad izgleda da te stranice više nema.Bio bi zahvalan ako bi mi itko mogao pomoći


a da ga jednostavno kupiš za kojih 100-200 kn?

Gdje? Imaš adresu?

http://www.scooter-centar.hr/ Ova stranica ne radi kak treba. Barem meni.
 
www.scooter-center.com
www.scooter-attack.com

Kad je Waynder nepismen :p. Sono, da znas kada narucis sa nekog od ova 2 weba, na taj obrtomjer ces imat nekih 50-60 maraka postarine i jos ako je obrtomjer skuplji od 50EURa imat ces carinu 11%. Jos nesto... na svaku cijenu na scooter-center i na scooter-attacku dodaj jos 4% zato sto je u ger porez 16% a kod nas 20% ;).

btw. sve sto ima na scooter-attack i na scooter-center ti ja mogu nabavit, ali bi malo cekao :)
 
:stupid:MENI TREBA ŠEEEMAAAAAAAAA,AKO ITKO IMA
 
U zadnje vrijeme samo svađe na ovom forumu :no:
 
Imam ti ja shemu negdi, napravija san ga za zavrsni rad u srednjoj ove godine, materijal ti dode negdi oko 250-300 kn, inace ako netko nade da se negdi moze kupit digitalni turceler za 100-200 kn ja odma kupujen 10 kom!
E da jos ti je lakse u chipoteci narucit kit za 200 kn, dobijes shemu, elemente i plocice u kompletu ti samo trebas zalemit
 
Lekcija br.1: Sono je na "hlađenju" pet dana zbog vrijeđanja po forumu :pistoles:

Živjeli

P.S. malo kasnim, ali ko bi sve pročital kaj napišete :mrgreen:
 
jolly the roger said:
a jel ono "je..le vas gaće, da va je..le" uvreda ili ne? meni se čini da je to ipak bilo predrsko prema svima nama :mrgreen:

Kad se svi zekaju onda je to ok...treba ponekad imati mjeru...a i sve ovisi jesam li ljut ili dobre volje :mrgreen: :mrgreen: Nek se ladi mali...ionak me nema do ponedjeljka :mrgreen:
 
Koliko sam upoznat s bosanskim izričajem, riječ "seronja" kao takva, kod njih ne znači neku veliku uvredu, pa mi se čini da ste čovjeka ipak malo prestrogo kaznili.
A i kakvi ste vi to strašni bajkeri, vozite po 300 na sat, letite po 30-40 metara kad padnete s motora, a ne podnosite da vam neko kaže "seronja". :wink: Mada, moram priznat, mi koji nismo navikli na to, malo ružno zvuči. Ali, okorjeli bajkeri, kakvih ovdje ima masu, to prime bez problema. Ili odu u Bosnu i opale čovjeku zaušku. Ali, odmorit ga na forumu nije baš bajkerski. :mrgreen:
 
Rivi said:
... pa mi se čini da ste čovjeka ipak malo prestrogo kaznili.

Evo mi prilike...na početku smo bili stroži...nismo dozvolili psovanja ili vređanja po forumu...onda smo odlučili da malo otpustimo uzde...ipak su to samo fini ljudi na ovom forumu...kad tamo :shock: psovanja, vređanja ko u priči...e nebu više, sam da uspijem vidjeti takve stvari na vrijeme...ali o tome na nekom drugom forumu... :mrgreen:

:pistoles: