Emisija MOTONET....

V-TWIN

New member
....na NET TV ( zemaljski program ) u petak u 21. 30h i u subotu ujutro 9. 30h... jel netko već gledao i jel kaj vredi ? Oštro se reklamiraju....
 
Obično je kakva reportaža sa route 66 ili sličnih američkih cesturina iz perspektive harley ridera. Meni to nije bed gledati, ak ništ drugo onda zbog lijepih krajolika, ali ne znam koliko će to zanimati R jahače.
 
ma nije baš nešto. gledo sam jednaput, u rubrici tehnika su demonstrirali zamjenu svjećice na apriliji atlantic 200. smijeh :mrgreen:

zasad bezveze, možda se poprave :D
 
Meni su baš zakon! To je valjd jedina emisija kak treba na Net-u jer sam puštaju one srbske i partizanske filmove. Inače je Net televiza za ku... al MotoNet je prva liga 8)
 
8) MISLIM DA TREBA POZDRAVIT TAKVU EMISIJU BAŠ I NEMAMO NEKI VELIKI IZBOR MOTO-EMISIJA NA NAŠIM PROGRAMIMA ,VIDIO SAM DA SU SNIMALI NA GROBNIKU NEZNAM KAKVA JE BILA REPORTAŽA ALI MI JE DRAGO KADA TO KASNIJE VIDIM NA NEKOM MEDIJU.ŠTO SE TIĆE KVALITETE VALJDA SA VREMENOM ĆE I ONI SKUŽIT NEKE STVARI I POSTAT ZANIMLJIVIJI I KVALITETNIJI.SVE U SVEMU BAREM NEŠTO!!!
A OVI PAPCI SA HRT BAŠ NEDAJU NEKI PRILOG O MOTO SVIJETU U RH ,BAREM BI GROBNIK MOGLI OBIČ ALI ONI DOLAZE SAMO KAD SI SVJ.PRVAK I SL.. 8)
 
Ovi papci na HRT su šupci kakvih svijet još nije vidio. Kad treba prikazivat kak dva pacijenata lupaju po loptici cijeli dan toga imaš kolko te gušt, al otić do GORBNIKA sa dvije kamere to je nezamisliv pothvat. Nada je još u novom RTL-u koji je 100 puta bolji od HRT i NOVE zajedno.
 
:shock: TAK JE HONDA BIKER ,ZAMISLI RENATICU SOPEK NA ZAGREBAĆKOM ZAVOJU BLIZU KAMERE JAVLJANJ UŽIVO SA GROBNIKA TO BI BILO JEB... ZAMISLITE KAK BI BILO DEĆKIMA KOJI VOZE ZAVOJ U LJEVO A ONA DESNO. :shock:
 
HONDA-biker said:
...kad treba prikazivat kak dva pacijenata lupaju po loptici cijeli dan toga imaš kolko te gušt...
Nemoj se ti, YAMAHA biker :mrgreen: igrati sa zdravljem, oces da se na tebe sruci elementarna nepogoda, katastrofa, kataklizma...ili samo klizma :D , pa da oci budu :shock: :yikes:
Jel ti znas kaj je meni finale Roland Garrosa: drzavni praznik :!:
Imas Motors TV, Eurosport, DSF, RTL...dakle nisi prikracen za prenose utrka, ali i ja se toplo nadam da ce neka od nasih TV kuca skuziti da sada i kod nas postoji veliki interes za motore...
 
Razmem ja da svaki od nas voli svoj sport, ali kak moreš to gledat, dva lika 2 čuke lupaju tu jadnu lopticu, igrat je možda zanimljivo, ali za gledat živa koma. Recimo isto tak nogomet, nemrem to smilslit, 1.5 sat 20 ljudi trči po velikoj livadi, nateravaju jadnu loptu i vesele ak uspiju zatjerat loptu u gol koji je širok 7 (ili kolko već) metara. I još su k tome plačeni kao da rade neki posebno teški ili visoko intelektualan posao. Dati njima plaču prema tome kakvo imaju obrazovanje pa da vidim kolko ih bude na toj livadi. Nemojte me sad počet napadat, nije da mrzim sport. Recimo uzbuđenja koja nam je pružila jučerašnja MotoGP utrka ne može nadomjestiti 100 utakmica i tisuće setova tenisa. To je moj stav, a opet kažem, svakom njegovo.
 
:mrgreen: :mrgreen:
 
:D :D :D hvala bogu da je netko odlučio medijski pratiti moto događanja, pa makar i loše, s vremenom će sigurno zablistati 8)
 
Daj jebote, tenis je zanimljiv za igrat ali za gledat... A nogomet da popizdiš, 11 invalida trči za loptom i nikako da uteraju gol. a kad vidim onog idiota bekema kak daje udarac iz kuta a iza njega 500 aparata blica za popizdit, i one njegove čupe na glave i pederske minđuše za poludit. Al sad je na RTL-u bila utrka 402 streetrace i neki akrobanti ludnica emisija za 5!8)
 
NAjbolji sport je šah, a tek bela... 8) 8)
 
Mene najviše živciraju one auto-moto emisije i magazini u kojima ni M od moto ili stave neki glupi motor kako se vozi po onoj stazi za karting i supermoto (Špansko il kako)...