Enduro/adv/dualsport 1-dnevna prtljaga ?

za vezivanje podržavam ostale - najbolje rockstraps (ide to i s običnima al treba par komada i dotegniti povremeno).
 
Daj stavi neke linkove, do sad sam vidio uglavnom veličine kutije za osnovni alat što s obzirom na način pričvrščivanja nije ni čudno. Jedno vrijeme sam na HE skinuo lampu i stavio MX maskicu pa i tamo vezao neku torbicu. Ali sve je to kikiriki od mjesta dok nešto vrijednije ne bi stavio u to ni u ludilu.

Za mali, dok mi je bila ideja ić s njim na dulje od dana, sam razmišljao o:

Moskomoto reckless 10 (2 bočna drybaga i u sredini možeš staviti jaknu, manju torbu il nešto)


i Giantloop mojavi bisagama


Bio sam montirao za probu Giantloop coyote. To mi je izgledalo malo nezgrapno.



"Budget varijante"

Na kraju sam uzeo od 21b

To koristim na T7 za višednevni put, ako bi krenuo na dulje s malim odgovara i za njega.


Za kraj pikanterija - "adv" tank torba od 5l s 1.5l spremnikom za vodu.

 
20230608_135459.jpg


20230605_070620.jpg
 
  • Like
Reactions: hondimir
Za mali, dok mi je bila ideja ić s njim na dulje od dana, sam razmišljao o:
Nemam iskustva s tim stvarima pa nisam znao da su takve cijene. :oops: :mrgreen:

Gledao sam svojedobno neke jeftilen varijante ali nije se poakzalo dobrim. Što god sam probao, ili bi spalio ili bi spalo pa kotač potrga. Mislim da ni ovi sa linkova na takav motor ne bi išli, na ove vaše velike već da.
 
Nemam iskustva s tim stvarima pa nisam znao da su takve cijene. :oops: :mrgreen:

Gledao sam svojedobno neke jeftilen varijante ali nije se poakzalo dobrim. Što god sam probao, ili bi spalio ili bi spalo pa kotač potrga. Mislim da ni ovi sa linkova na takav motor ne bi išli, na ove vaše velike već da.
Giantloop je nezgrapna, 40l... 21brothers ima malo manju verziju od 30l...

Mosko ova od 10 je ok za mali, a može se i dodati na nju za boce i sprejeve ako treba.

Fender bag mi je 2x u šumi otpao i uletio u žbice pa sam letio preko upravljača. Može se i vijcima spojiti al mi se to nije radilo... Zaklanja i svijetlo taman di najviše treba. Trenutno ga ne nosim. Nije loša ni ona opcija s montažom na upravljač, ima nešto na 24mx.

Screenshot_20240119_124433_Gallery.jpg
 
Dućan koji prodaje Enduro motore u Rijeci ili okolici Rijeke osim Honde ?
 
Da dodam ... Frend i sin mu žele kupiti tamo neke slabije soft Enduro motore ... Pa da to mogu tamo kupiti i održavati u blizini ...