Enduro u Lici ...

payser said:
Svaka čast.
Pratim redovno.Nadam se Iduće godine sa brojem...cvajo mi dao krila.Naravno da bi startao kao pusy squad member
  (y) to su rječi pravog cvajeraša  :wink:
 
Štovana enduro zajednico obaviještavamo Vas da enduro sezonu otvaramo revijalnom vožnjom 1.1.2015. u 12 sati na našoj cross stazi .
Pozivamo da nam se pridružite .
 
Dragi naši enduraši sve naj u 2015-oj i da ste živi i zdravi 100 godina i još 99 vozili enduro  :zelje: :zelje: :zelje:
 
Znam da smo lovru razjebali u paramparćad, al nisam znao da smo i superhomu.....pa da ne stavi startnu listu za liku ovdje, na maticni mu i najdrazi forum. Mozda jer ima puno gratis startnina?  :misli: :mrgreen:
 
makazica said:
Znam da smo lovru razjebali u paramparćad, al nisam znao da smo i superhomu.....pa da ne stavi startnu listu za liku ovdje, na maticni mu i najdrazi forum. Mozda jer ima puno gratis startnina?  :misli: :mrgreen:
Gratis startnina uvijek ima od 25 do 30 svake godine . Nije beg cicija ...al je zlopamtilo  :hehehe:

a lista vozača je na ovom linku ovdje ;)

http://extremeenduro-lika.tk/lista-vozaca-2015/

da si se prijavio dobio bi popis i na svoj osobni mail ...  :jesus:


 
makazica said:
Znam da smo lovru razjebali u paramparćad, al nisam znao da smo i superhomu.....pa da ne stavi startnu listu za liku ovdje, na maticni mu i najdrazi forum. Mozda jer ima puno gratis startnina?  :misli: :mrgreen:
The Doktor is back  :wink:

 
Jedan moj profesor ,poslije jedne fešte ,ide kuči i na vratima zavapi      SVI OKO MENE AKADEMICI, ALI NEMA MOG KIŠOBRANA  :jesus:
 
U školi u koju si ti išao nije bilo profesora, samo nastavnici.....  :jesus: :jesus: