Enguro 2015 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oskar BL said:
Naravno ,a dodatna pogodnost je da je u skok bez padobrana uračunat popust od 50 % !  :D

prodajem padobran
jednom korišten
neotvaran
malo uprljan

:mrgreen:
 
Dopuna, AKo se skače s motorom skok je free  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
. Svestenik (XTZ 660)
2. Oskar BL (XT660R)
3. IgoraK (XRV 650)
4. Dzons_BL (DR 750)
5. Nengobl (F650 Dakar)
6. Lj_zrilic (KLE 500)
7. Zoxbl (TA 600)
8. Orla (XR 650)
9. VeljoBL (XTZ 750)
10. AcoBL (KLR 650)
11. Kubik ( KTM) - Hrvatska
12. hajoktejn (KTM 640 adventure) - Slovenija
13. Jimmy LaLa (XF 650)
 
1. Svestenik (XTZ 660)
2. Oskar BL (XT660R)
3. IgoraK (XRV 650)
4. Dzons_BL (DR 750)
5. Nengobl (F650 Dakar)
6. Lj_zrilic (KLE 500)
7. Zoxbl (TA 600)
8. Orla (XR 650)
9. VeljoBL (XTZ 750)
10. AcoBL (KLR 650)
11. Kubik ( KTM) - Hrvatska
12. hajoktejn (KTM 640 adventure) - Slovenija
13. Jimmy LaLa (XF 650)
14. Miklavc (KTM 640 Enduro) - Slovenija
 
ju velkam :)
 
17 Engurasa za sada , jos nesto malo manje od dva mjeseca do pocetka istog !


1. Svestenik (XTZ 660)
2. Oskar BL (XT660R)
3. IgoraK (XRV 650)
4. Dzons_BL (DR 750)
5. Nengobl (F650 Dakar)
6. Lj_zrilic (KLE 500)
7. Zoxbl (TA 600)
8. Orla (XR 650)
9. VeljoBL (XTZ 750)
10. AcoBL (KLR 650)
11. Kubik ( KTM) - Hrvatska
12. hajoktejn (KTM 640 adventure) - Slovenija
13. Jimmy LaLa (XF 650)
14. Miklavc (KTM 640 Enduro) - Slovenija
15. KTM 640 adventure iz Vinkovaca HR (tko ce ga dovesti jos neznamo)
16. VladaSD (XTZ 750 ST) - SRB ..(imam zelju i volju, samo jos poslodavac da me shvati i da godisnji  ;) )
17. Scioneri (KX250)-BiH
 
1. Svestenik (XTZ 660)
2. Oskar BL (XT660R)
3. IgoraK (XRV 650)
4. Dzons_BL (DR 750)
5. Nengobl (F650 Dakar)
6. Lj_zrilic (KLE 500)
7. Zoxbl (TA 600)
8. Orla (XR 650)
9. VeljoBL (XTZ 750)
10. AcoBL (KLR 650)
11. Kubik ( KTM) - Hrvatska
12. hajoktejn (KTM 640 adventure) - Slovenija
13. Jimmy LaLa (XF 650)
14. Miklavc (KTM 640 Enduro) - Slovenija
15. KTM 640 adventure iz Vinkovaca HR (tko ce ga dovesti jos neznamo)
16. VladaSD (XTZ 750 ST) - SRB ..(imam zelju i volju, samo jos poslodavac da me shvati i da godisnji  ;) )
17. Scioneri (KX250)-BiH
18. AnteK ( XTZ 660 ) - Hrvatska
 
E , priča kaže slijedeće ! I dobro naćuljite uši .Baza Engura 2015 je dislocirana iz padobranskog kluba iz Zalužana i prebačena na mnogo kvalitetnije i komfornije mjesto  pod nazivom Balkis , a nalazi se u Bakincima , opština Laktaši. Vlasnik kompleksa nam je izašao u susret i cijenama i ljudski , tako da će polazna tačka Engura 2015 biti tu.

Odlični apartmani , internet , bazen ,teniski i fudbalski teren, restoran ,  jakuzi i svašta nešto dobro je ono što možete tamo da očekujete . Odličan provod i druženje se podrazumijeva !

Ovo je bilo samo kratka najava onoga što će se dešavati , uskoro kompletnije i detaljnije informacije vezano za Enguro 2015. Za one koji interesuje nešto više o smještaju evo linka  http://www.balkis.info/
 
Oskar BL said:
Ovo je bilo samo kratka najava onoga što će se dešavati , uskoro kompletnije i detaljnije informacije vezano za Enguro 2015. Za one koji interesuje nešto više o smještaju evo linka  http://www.balkis.info/

To je ono kod aerodroma, jel? Prva liga mjesto!!  (y)
 
AnteK said:
To je ono kod aerodroma, jel? Prva liga mjesto!!  (y)

Da , ali da ne bude zabune mjesto se nalazi blizu aerodroma koje se nalazi u Mahovljanima. Kažem to iz razloga da se ne pomiješa jer je prošli Enguro takodje bio lociran kod aerodroma Zalužani. Dobićete koordinate.
Uglavnom, ove godine smo odlučili da drastično pojačamo kvalitet i vožnje i smještaja. Ne sumnjam da će nakon vožnje  bazen i jakuzi sjest" ko budali šamar ! Da ne bude zabune , tajlandska masaža će  se naplaćivati posebno.  :D
 
Oskar BL said:
Da , ali da ne bude zabune mjesto se nalazi blizu aerodroma koje se nalazi u Mahovljanima. Kažem to iz razloga da se ne pomiješa jer je prošli Enguro takodje bio lociran kod aerodroma Zalužani. Dobićete koordinate.
Uglavnom, ove godine smo odlučili da drastično pojačamo kvalitet i vožnje i smještaja. Ne sumnjam da će nakon vožnje  bazen i jakuzi sjest" ko budali šamar ! Da ne bude zabune , tajlandska masaža će  se naplaćivati posebno.  :D

Oćete još obilaziti trasu prije Engura? Ako hoćete javi, da se pridružim, vi ste mi u dometu jednodnevnog djira.  (y)
 
AnteK said:
Oćete još obilaziti trasu prije Engura? Ako hoćete javi, da se pridružim, vi ste mi u dometu jednodnevnog djira.  (y)

Da, moracemo napraviti neke rekonstrukcije jer smo promjenom lokacije , 30 kilometara je u pitanju , izmijenili rutu. Ono sto je bitno je da je asfalt skoro u potpunosti izbacen.
Danas je vec ekipa na terenu , a planirali smo i slijedece sedmice ,meni bi licno odgovarala nedjelja jer u subotu radim pa imam svirku. Planiraj da ako dodjes da imas spavanje i besplatna tri dizanja tenere na Kozari.  :mrgreen:
 
Oskar BL said:
Da, moracemo napraviti neke rekonstrukcije jer smo promjenom lokacije , 30 kilometara je u pitanju , izmijenili rutu. Ono sto je bitno je da je asfalt skoro u potpunosti izbacen.
Danas je vec ekipa na terenu , a planirali smo i slijedece sedmice ,meni bi licno odgovarala nedjelja jer u subotu radim pa imam svirku. Planiraj da ako dodjes da imas spavanje i besplatna tri dizanja tenere na Kozari.  :mrgreen:

Pa možda bi se i mogli zaletiti do Vas idući vikend i pomoći u gubljenju po šumama, ispijanju piva i uništavanju BL ćevapa  :misli: