ENGURO 6

clox said:
'drugi dio iscrtan hard' je većim dijelom zajednički softu i hardu?

Da po tome sto sam dobio od materijala, krecete zajedno, onda se u prvom dijelu srecete na par mjesta i jednim dijelom vozite zajedno i onda u Vrbanji svako svojim putem do baze. Nisam vozi nista od toga ali vjerujem da je soft ruta ok i da nije ni blizu onoj na Kozari prosle godine :)

P.S. Do duše kad Veljo vodi na vožnju nikada mu ne treba vjerovati na riječ, to sam više puta proživio  :mrgreen:
 
Orla je to lijepo opisao što se tiče ruta, ali gosp. Velibor, kao konstruktor obe,  će vam to najbolje usmeno objasniti. Soft ruta je turističko-rekreativna, a ova druga se prije može nazvati "Normal", a ne "Hard", to je preteška riječ.
Drugo, kotizacija je izbačena, plaćate smještaj sebi u motelu, a što se tiče hrana i pića, na splavu, na kojem ćemo boraviti i družiti se, ima hrana i piće koje sebi naručujete. Što se majica tiče (ko ih želi), one se plaćaju u petak ili subotu prije vožnje i preuzimaju poslije vožnje.
Treće, u subotu poslije doručka, a prije vožnje,na obližnjem poligonu, je u planu malo enduro takmičenje za teške i lake motore, a prijatelji iz Adventure moto shopa su spremili prigodne nagrade za pobjednike.
Navečer očekujemo dobro druženje i  zabavu uz dva simpatična benda, a od naše enduro ekipe, rasute po dijaspori, imamo i pečeno prase, te se ovom prilikom zahvaljujem Aleksandru, Ljubiši i Igoru.
Srećan put i dobro nam došli!

 
Uglavnom, kako sam maloprije cuo, ona spomenuta cijena kotizacije pokriva sve spomenuto samo sto sami placamo (tj. nitko ne skuplja pare). (nije pitanje)
 
ja bi ipak platio odmah...
...poslije ću sve zapit
 
Ko ima više love, više će pojist i popit, nema više socijalizma.😪
 
Zog said:
Ko ima više love, više će pojist i popit, nema više socijalizma.😪

To neka Grunfova s majice ili?

Ne trolaj nego se vozi!
Znas ko, kad i di.
 
1. Nives XL
2. Clox XL
3. Miromax XL
4. Vjerko XXL
5. DankoM, XL
6. MIran, L
7. Rena Pag
8. Siniša, L
9. Luka, L
10. Dario, XL
11. KK, XXL
12. Dragan
13. TomaSPS, L
14. Stane, XL
15. Veljo XXL
16. Marko XL
17. Oskar XL
18. Robi XL
19. Drugari iz Češke x 8
29. Pero XXXL
30. Uroš XL
31. Miklavc, M
32. Sascha, L (Austria)
33. Enduro, L
34. Fric XXL
35. Top XL
36. Buliga
37. Igorak Bez Motora za sad.
38. Ormar XL
39. isvedic L
40. Ogi XL
48. SF, XXL (ako su mali brojevi)

E tako....
 
Nije se moglo uklopit s obzirom na obveze, ali bit će toga još.
 
EnduroLab said:
Mogli ste zajedno.

e disi mehanicaru za rally motore? Moga si I ti sa nama,nismo se mogli usuglasit koji lancanici daju ubrzanje a koje krajnju brzinu za putovat. Mislili smo te nazvat al ocekivali smo neznanje kao I obicno  :LOL:
 
Na prikolicu, ja sam jednom isso na stazu motorom i nikad vise.
Cemu takvi zajedljivi tonovi da niste dobili mjesecnu posjetu.
 
Sredju said:
Na prikolicu, ja sam jednom isso na stazu motorom i nikad vise.
Cemu takvi zajedljivi tonovi da niste dobili mjesecnu posjetu.

glupane
 
Branko-ST said:
e disi mehanicaru za rally motore? Moga si I ti sa nama,nismo se mogli usuglasit koji lancanici daju ubrzanje a koje krajnju brzinu za putovat. Mislili smo te nazvat al ocekivali smo neznanje kao I obicno  :LOL:

Ne znam ti ja nista o tome, goricki. Ja se samo vozim i ne druzim s jazafcima.
 
Od zagrebačke skupine veliko hvala organizatorima, bilo je, kao i uvijek - do jaja. Nadamo se da smo popili dovoljno da se pokrije bar veći dio troškova, trudili smo se kolko smo mogli. Doći ćemo opet, svidjelo se to vama ili ne!
 
Jasno mi je da je bilo upitno da li će se Enguro održati ili ne, ove kao i prošle godine.
Jasno mi je da vas je sve manje i da to organizacijski postaje sve teže.
Međutim ja vas i nadalje molim da nastavite tradiciju.
Izuzetni ste organizatori i dolazak k vama mi je uvijek nešto posebno.
Autsorsajte hotel, hranu điđimiđi. Ostavite si izradu treka i veselicu, to je ono što valja i što me drži poslije tjednima.

Hvala i vidimo se!
 
E, da. Molim da se uvede standardna rutina da ako nekome soft nije dovoljni zahtjevan neka krene odma od starte po hard ruti u kontra smijeru. U skupini od barem 15 ljudi. Sve ispod toga je lejm. ;)