Šepić commerce

DamirK said:
darkovsky said:
DamirK said:
Šepić je poduzetnik koji je uložio svoj novac i sebe da bi radio i zaradio. Zar bi trebao raditi s minimalnom maržom za prosječnu plaću kako bi si svako mogao priuštiti IXS????

Mislim stvarno.. kako ne volim kad netko se netko 'sprda'... Nije sve ili crno ili bijelo. Ja nisam rekao da treba tako raditi, ali da firma koja je na tržištu jedna od bolje stojećih ne može izaći u susret GOTOVINI, a neka koja je tek otvorena, u samim počecima, daje popuste od 10%. A kaj je najbolje, onda sama je diler Šepića...


Ne sprdam se, mislim ozbiljno. Porazgovaraj s nekim kome je trgovina profesija pa će ti objasniti zašto ti neko daje popust, a neko ne. I zašto npr. IXS isti proizvod prodaje dileru u Njemačkoj po jednoj cijeni, a dileru u Albaniji po drugoj cijeni.

Ok, ja sam mislio na ovaj dio o minimalcu, neće neka firma odmah pasti na minimalac ako da redovitim kupcima 5-10% popusta. Možda neće imati toliku zaradu, ali će imati bolji ugled i privlačiti (+zadržavati) sve veći broj kupaca. Možda ja krivo razmišljam.
 
darkovsky said:
ali sam tamo puuno novaca ostavio, di je moj ZARAĐENI popust onda?

pa niko te ne sili tamo puuno novca ostavit. po takvom bi mogel kupovat bas Ti za cijelu skvadru i ostavrit neki turbo popust jer si ostavio puuuuno novaca tamo a Sepic nek zaraduje na nekom drugom.
 
Gle, u tom mom postu nema ničega tako strašnog niti zlonamjernog kao što si ti možda shvatio. I pod tim puuno je kojih 10-13t kn, nije sad to astronomsko. A kupujem tamo jer ne sumnjam u IXS kvalitetu i ZADOVOLJAN sam uslugom, samo kad se spomene kako svima daje/ne daje popuste, moram se osvrnuti na to.
 
ma nisam ja to zlonmjerno mislio ni shvatio. al ne kuzim kako masa ljudi hoce popust jer je kupio ovo, ono, placa u cashu i kaj ti ja znam kaj jos. a nego kak ce platit, hrdavim cavlima ili antifrizom sad pred zimu. a o dal je neko dobio nekakv popust kod Sepica il ne, neznam. mozda covjek ima neke svoje kriterije pa odluci kome ce dat koju kunu jeftinije a kome ne. al mislim da nije duzan davat generalno neke popuste na kolicinu, na izjave tipa ja sam vec kupio to, to i to pa bi bilo ok dobit popust. evo, neko je dao primjer kruha i mlijeka svaki dan, pa opet nikakav popust, that's reality
 
darkovsky said:
Gle, u tom mom postu nema ničega tako strašnog niti zlonamjernog kao što si ti možda shvatio. I pod tim puuno je kojih 10-13t kn, nije sad to astronomsko. A kupujem tamo jer ne sumnjam u IXS kvalitetu i ZADOVOLJAN sam uslugom, samo kad se spomene kako svima daje/ne daje popuste, moram se osvrnuti na to.
Potpisujem
 
Nemojte gurat topic na drugi nivo, ovde je nike pohvalio šepića za odnos prema meni, priću koju ste razvukli možete primjetniti u bilo kojoj grani trgovine. Otvorite novu temu, pustite da se zahvalimo Šepiću kako zaslužuje, ova prepucavanja o popustima su suvišna.
 
joke said:
Nemojte gurat topic na drugi nivo, ovde je nike pohvalio šepića za odnos prema meni, priću koju ste razvukli možete primjetniti u bilo kojoj grani trgovine. Otvorite novu temu, pustite da se zahvalimo Šepiću kako zaslužuje, ova prepucavanja o popustima su suvišna.


tako je. dizem kapu Sepicu
 
Evo ovo isto sam shvatio prije 10 minuta i baš krenuo napisati, tako da se u potpunosti slažem sa Joke-om. Ako netko ima nešto za dodati u vezi popusta i sl, može se uključiti na
http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=9803&highlight=uvex
Još jednom pohvale Šepiću za prijevoz.
 
darkovsky said:
Još jednom pohvale Šepiću za prijevoz.

evo da i ja pohvalim bracu Sepic. meni je prije 2 god trznuo motor od Zg do Stuttgarta badava. iso prazan pa ga stavio i na kraju covjek nit za benzin nije htio uzet, jos sam mu moro prijetit da cu se ljutit.


ps. kazo je do nedugo imao u stuttgartu ducan opreme pa mi se cini da decki znaju kak se odnosi prema kupcima
 
Skoro pa sam zaboravio

Jedna velika prednost kod sepica je sto ukoliko zelis isprobat kacigu prije nego sto ju platis covjek ti ju da na povjerenje.

Uzmes odes napravit krug, ako ti je dobra platis , a ako nije vratis :cool:

Time se ostali prodavaci nemogu bas pohvalit :no:
 
Koji smo mi narod. Prvo se zalimo na neljubaznost nekih trgovaca, zaboravljamo kako nas neki zavlace, a nerijetko se dogadja da na kraju kupljeno i ne vidimo. A kad imate trgovca koji se maksimalno posveti kupcu (cesto i vise nego sto bi trebalo) onda se zalimo sto covjek nesto i zaradi ??!!

Sve pohvale Sepicima.
Ima takvih trgovaca jos, ali su na zalost u manjini.
 
Koliko god neki prodavač bio dobar ili loš, nije takav prema svima. Ne namjerno. I dobar se koje jutro digne na krivu nogu. Onda dođeš sutra! :wink:
 
Rivi said:
Koliko god neki prodavač bio dobar ili loš, nije takav prema svima. Ne namjerno. I dobar se koje jutro digne na krivu nogu. Onda dođeš sutra! :wink:

Da naravno. Onda je stvarno dobar prodavac. Prema nekima je dobar a prema nekima nije (ne namjerno), zato sto se jutros digo na krivu nogu.

Sto smo sogor i ja danas onda trebali napraviti kada smo dosli kupiti CBF600S u Ruting. Pitamo prodavaca da li u slaonu ima takav motor. Odgovor nismo dobili, nego smo sami potrazili i nasli. Kada smo zamolili da li je moguce otkljucati volan, dobili smo negativan odgovor. Jedini smjesak je bio kada je covjek ispisao predracun.

A kupio sam "samo" 5 Honda motora (CBR60F, Africa Twin, X11, CBR900RR, CBR1000RR). A zasto ih kupujem u TOP MOTO-u mislim da je sasvim razumljivo. :wink:

p.s.
a sutra mi se ne dolazi i u ostalom je nedjelja :wink:
 
speed attack said:
joke said:
Nemojte gurat topic na drugi nivo, ovde je nike pohvalio šepića za odnos prema meni, priću koju ste razvukli možete primjetniti u bilo kojoj grani trgovine. Otvorite novu temu, pustite da se zahvalimo Šepiću kako zaslužuje, ova prepucavanja o popustima su suvišna.


tako je. dizem kapu Sepicu

Šepić ne nosi kapu :mrgreen:
 
Cigara, ne zajebavaj. Pa digao mu je SVOJU kapu! Još jedino nismo uspili ustanovit odakle. S poda, glave, stalaže...