ER-6n apdejt

Eustahije

Active member
Elem,

parsto kilometara penzionerske vožnje
tu i tamo malo gasa preko 4000...

iz nižih okretaja povuče uz jako zanimljivu tutnjavu iz auspuha
dok kad se šalta na višim ima tiši zvuk

potrošnja cca 5 litara

Registracija:
osiguranje s 50%: 1474,64
knjižice, tablica, papirologija, porez na zrak: cca 830
čekanje u redu na muriji: neprocjenjivo!

PS: Banditu, ti sigurno znaš... u STP sam uzeo tablicu, jer sam staru dao zajedno sa starim motorom.
      Naplatili su mi 00901 Registarski broj 90.00 kuna i
                        00906 Registarski broj za motocikle, 63,00 kuna

Imam osjećaj da su me zaje*#$! za 90 kuna, nije li to za aute?

 
Pa kaj ti ne naplate registarski broj i onaj komad pleha kaj se zove tablica
 
Ali imam naplaćen Registarski broj i Registarski broj za motocikle...
Ne kontam, a ne sjećam se kak je bilo kad sam zadnji put uzimao novu tablicu
Davno to bijaše
 
ak si dobio novu tablicu onda ti to naplate isto kao i onaj broj koji na njoj piše
 
Kad smo već kod tablica, jedno pitanjce....jel se može naručit tablica s oznakama po želji za motor...i naravno onda i pitanje broj dva: kolko u tom slučaju to košta....thanks
 
baxy said:
Kad smo već kod tablica, jedno pitanjce....jel se može naručit tablica s oznakama po želji za motor...i naravno onda i pitanje broj dva: kolko u tom slučaju to košta....thanks
Vjerojatno može ,mislim ako možeš narućit za auto možeš i za motor a cijena za auto je oko 4000 kn pa raćunaj....
 
Bas jucer vidio jednok kod Metroa u odlasku na niskim okretajima stvarno mrak zvuk, a i motorcek puno bolje zgleda u zivo neg na slikama!
 
to je bokte rođeni stunter.... horizointalni amortizer spuh ispod sica... streetfighter je.. kakva penzionerska vožnja?    isto ko kupit r motor pa se po gradu vozit =P
 
rednyaW said:
to je bokte rođeni stunter.... horizointalni amortizer spuh ispod sica... streetfighter je.. kakva penzionerska vožnja?    isto ko kupit r motor pa se po gradu vozit =P
Pa treba ga razradit
ima tek 300 km
 
baxy said:
Kad smo već kod tablica, jedno pitanjce....jel se može naručit tablica s oznakama po želji za motor...i naravno onda i pitanje broj dva: kolko u tom slučaju to košta....thanks

ako češ samo brojeve po izboru + jedno ili dva slova 450 kn.
 
Eustahije said:
PS: Banditu, ti sigurno znaš... u STP sam uzeo tablicu, jer sam staru dao zajedno sa starim motorom.
      Naplatili su mi 00901 Registarski broj 90.00 kuna i
                        00906 Registarski broj za motocikle, 63,00 kuna

Imam osjećaj da su me zaje*#$! za 90 kuna, nije li to za aute?

I meni se čini da su te zajebali za 90 kn. Probaj zbrojit cifre...da nije tih 90,00 kn možda izostavljeno a pojavljuje se na računu, jbg...

A sad se i moja cura zaljubila u ER6... :cry: pa kud baš u Kawasaki  :mrgreen: :mrgreen:
 
Thanks :)

Nije loš er-6...

al ima i boljih
 
Bandit said:
I meni se čini da su te zajebali za 90 kn. Probaj zbrojit cifre...da nije tih 90,00 kn možda izostavljeno a pojavljuje se na računu, jbg...

A sad se i moja cura zaljubila u ER6... :cry: pa kud baš u Kawasaki  :mrgreen: :mrgreen:

a ništa Banditu, prodaj Suzu, pa te vidimo možda i na Kawcu ove godine

p.s. jesi pročitao onu temu o bikerima papučarima dolje u Birtiji
 
SaleKT said:
a ništa Banditu, prodaj Suzu, pa te vidimo možda i na Kawcu ove godine

p.s. jesi pročitao onu temu o bikerima papučarima dolje u Birtiji

Ne vidim razlog za prodaju Suzukija...Cura mi vozi Hondu CB 250 N iz 80 i neke godine...pa bi to rado zamjenila za Kawasaki  :mrgreen:
 
SaleKT said:
ma samo se šalim, to je pravi bike za žene (y)

Ma znam, ali ja se samo hvalim da mi i cura ima motor...kaj je važnije, promjenila bi Hondu za Kawasakija...ajd bar ide na bolje :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit said:
Ma znam, ali ja se samo hvalim da mi i cura ima motor...kaj je važnije, promjenila bi Hondu za Kawasakija...ajd bar ide na bolje :mrgreen: :mrgreen:


Još bu se ona naplakala za Hondom!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: