eto i da se i mi predstavimo onda kak spada Pending

Status
Not open for further replies.

kiky

New member
bok bikeri ovdje smo dvoje iz Trnave, imamo 21 i 23 godine, vozamo (ili smo vozali) kawu er5, neki nas več znaju, tražili smo pomoč pa smo uletili onak prek reda na drugi forum. pišem od kiky, a ja sam kawas; bikamo tek tri godine tak da nemamo nekog prevelikog iskustva u svemu tome; prelazili smo malo km., nedavno smo malo pali zbog jednog konja pa smo tražili svjedoke. I sad ak neko zna nekaj nek pogleda forum "ajd ja opet za pomoč". Ugl obožavamo vožnju motorom i sve to iako neznamo neznam kakve trendove, nove modele koji ima neznam kolko konja kubika itd da ne drobim prevech, nadam se da ste skužili kaj :mrgreen: VOLIMO SE VOZIT NA MOTORU!!!!!!
Pošto sad imamo nekog iskustva sa PADOVIMA, SAVJET: nikad bez poštene opreme na bike niti do dučana, vrag nikad ne spava.
Bikeri držte se, čuvajte se jer to nitko ne radi umjesto vas, i nedajte se zajebavat, pogotovo dečkima koji voze 4 kotača, a takvi nas najčešče i jebu.

SVATKO MOŽE VOZIT 4, A SAMO ODABRANI 2 KOTAČA!!!

Ako nikak drukčije: ride till we die!!!!!!!!!!!!!
:biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :peace: :peace:
 
Bok K&K...dobro došli. A baš neki dan vidio na ER-5 jedan par u Pit Stopu...
 
:mrgreen: ja sma mal satran pa nekontam kakav je to par(strait,homo iliiii...)..ali uglavnom! dobrodošli! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrav :wink:
 
kiky said:
bok bikeri ovdje smo dvoje iz Trnave, imamo 21 i 23 godine, vozamo (ili smo vozali) kawu er5, neki nas več znaju, tražili smo pomoč pa smo uletili onak prek reda na drugi forum. pišem od kiky, a ja sam kawas; bikamo tek tri godine tak da nemamo nekog prevelikog iskustva u svemu tome; prelazili smo malo km., nedavno smo malo pali zbog jednog konja pa smo tražili svjedoke. I sad ak neko zna nekaj nek pogleda forum "ajd ja opet za pomoč". Ugl obožavamo vožnju motorom i sve to iako neznamo neznam kakve trendove, nove modele koji ima neznam kolko konja kubika itd da ne drobim prevech, nadam se da ste skužili kaj :mrgreen: VOLIMO SE VOZIT NA MOTORU!!!!!!
Pošto sad imamo nekog iskustva sa PADOVIMA, SAVJET: nikad bez poštene opreme na bike niti do dučana, vrag nikad ne spava.
Bikeri držte se, čuvajte se jer to nitko ne radi umjesto vas, i nedajte se zajebavat, pogotovo dečkima koji voze 4 kotača, a takvi nas najčešče i jebu.

SVATKO MOŽE VOZIT 4, A SAMO ODABRANI 2 KOTAČA!!!

Ako nikak drukčije: ride till we die!!!!!!!!!!!!!
:biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :peace: :peace:

isprika mislim da je ovaj post ipak najduži :mrgreen:

pozdraf vas dvoje bajkera :mrgreen:
 
kiky said:
...
Bikeri držte se, čuvajte se jer to nitko ne radi umjesto vas, i nedajte se zajebavat, pogotovo dečkima koji voze 4 kotača, a takvi nas najčešče i jebu. SVATKO MOŽE VOZIT 4, A SAMO ODABRANI 2 KOTAČA!!!

Ako nikak drukčije: ride till we die!!!!!!!!!!!!!
:biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :peace: :peace:

hm...imam ja auto, pa ako bas moram... :mrgreen:
 
Faber said:
:mrgreen: ja sma mal satran pa nekontam kakav je to par(strait,homo iliiii...)..ali uglavnom! dobrodošli! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrav :wink:

dobra! nisko, ali dobra :mrgreen:
pozdrav paru :piva:
 
Faber said:
:mrgreen: ja sma mal satran pa nekontam kakav je to par(strait,homo iliiii...)..ali uglavnom! dobrodošli! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrav :wink:


ma najnormalniji ženskič i muškič :dobar:
 
Faber said:
:mrgreen: ja sma mal satran pa nekontam kakav je to par(strait,homo iliiii...)..ali uglavnom! dobrodošli! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrav :wink:
Ja sam sasvim pri sebi, pa sam u istoj nedoumici. :wink:
No, u svakom slučaju,
ŠALOM :!:
 
ko što sam več i napso : NAJNORMALNIJI ŽENSKIČ I MUŠKIČ!!!
btw kikyca mi sutra ide u bolnicu, klj kost joj je u banani
 
Status
Not open for further replies.