Eurorent sport - Rijeka

fredi

New member
Nazvali me iz eurorenta da ima jedan bandit crveni sa abs-om,dali mi odgovara.Mada sam htio sivog sa crvenom ramom kažem ja jeb.... može,nemam više snage čekati drugu boju a vani lijepo vrijeme ,svako malo čujem brrrrrrrrrrrrrrrrr..živci rade..itd..
I tako nazovem ja prijatelj Benija i otiđemo mi do eurorenta.Dočekala nas šefica (zgodna) i sredimo papire i dam ja akontaciju itd.
Pričamo malo o motorima,opremi i pita ona mene dali imam rukavice,kacigu.. ja odgovaram imam sve.Prije tjedan dana kupil kod njih kožnu jaknu " spidi ".
Pita ona mene imaš hlače?? ja odgovaram nemam i ne mogu si sada još i priuštit hlače,kažem... moram još registrirat motor ,kasko ...itd
Ona kaže nema problema..ti si kod mene kupil motor i kožnu jaknu ja te častim sa hlačama.ja ostao malo zabezeknut,ali ona pita koji broj nosiš i kakve bi htio hlače.I tako ja proban jedno troje hlače i izaberem jedne
crne sa tregerima...waterproof,windproof,breathable...
I još se dogovorim da mi doma dopelju motor.
I tako se pozdravimo ,beny i ja otišli na piće do grada..
Došal ja doma ,sav sretan odmah išal probat još jednom hlače,gledam one silne etikete i na jednoj gledam ja, piše cijena 1.966,51
E pa sad vi meni kažite da to nije za svaku pohvalu (y)
 
fredi said:
E pa sad vi meni kažite da to nije za svaku pohvalu (y)

ma je za pohvalu, nema kaj

mozda i ti pocastis seficu nekad, zgodna je, ne :mrgreen: :mrgreen:


(y) (y)
 
tomee said:
nikad neznaš kaj buš šefici ti moral odradit-ak ti bu preteško zovi nas upomoč (y)


(y)


:peace: :peace: :cice: :cice: :paper:
 
frend neki dan uplatio bandita 1200 (sivog sa crvenom ramom) i poklonili mu koznu jaknu  (y) (y) (y)

posto on nije na forumu evo da ja pohvalim ekipu iz Eurorenta  (y)
 
speed attack said:
ma je za pohvalu, nema kaj

mozda i ti pocastis seficu nekad, zgodna je, ne :mrgreen: :mrgreen:

(y) (y)

Erna,šefica,zastupnica za spidi zna posao  :wink:
 
nije baš šefica ..al dobraa..hee..ja dobio jaknu ko bog eurorent i suzuki motori-dobitna kombinacija  (y)