Eurorent sport - Rijeka

Predivan je navaro  (y)meni se sviđaju ti pikapi,samo mora da košta preko 200 000 kunelića
 
Prošle godine jedan forumaš na ovom forumu u Eurorentu u Zagrebu  platio je Bandita 1200,a kad je došao po njega izvezli su mu Bandita 600.Naravno odmah je skužio,ali je imao zavrzlamu sa papirima još danima i još se dugo pitao je li namjerno ili "slučajno".Naravno,cijene Suzukija su nerealno visoke i podsjećaju na vremena kad je HRC DUDO formirao cijene.GSR 600 je najmanje 1000 Eur skuplji od ostale japanske konkurencije.
 
BORISSS said:
Prošle godine jedan forumaš na ovom forumu u Eurorentu u Zagrebu  platio je Bandita 1200,a kad je došao po njega izvezli su mu Bandita 600.Naravno odmah je skužio,ali je imao zavrzlamu sa papirima još danima i još se dugo pitao je li namjerno ili "slučajno".Naravno,cijene Suzukija su nerealno visoke i podsjećaju na vremena kad je HRC DUDO formirao cijene.GSR 600 je najmanje 1000 Eur skuplji od ostale japanske konkurencije.
Ovo je eurorent sport u Rijeci,tako da nema nikakve veze sa Zagrebom ili HRC- DUDO-m ili neznam skim.
Cijene su ti takve kakve jesu a na tebi je da odlučiš jeli ti skupo ili nije,iako mislim da je Honda daleko skuplja
od Suzukija.
Ostalom ako je to je novi model gsr 6oo,i normalno je da je cijena veća.
 
Eurorent sport Rijeka ima veze sa Zagrebom,jer je Rijeka samo jedna od poslovnica(pogledaj reklamu na vrhu ekrana).HRC DUDO je jedan od dilera,a prije je bio jedan jedini i cijene su bile do neba.Ovo je vrijeme interneta pa svatko može vidjeti da na drugim tržištima razlika između japanskih konkurenata nekoliko eura,bez obzira jel novi model ili nije.Kod nas su Honda i Suzuki najskuplji zbog uvoznika koji rade sa velikim maržama.Za Ruting znam i koliko jer mi netko poznati tamo radi.Drago mi je da si kupio novi Suzuki i da si sretan,jer sam i ja do sada kupio nekoliko motora i masno ih platio,ali šta mogu,svako zadovoljstvo se plaća.Kupio sam jedan motor kod Jagić motori u Rijeci 2002g.puno jeftinije nego u Rutingu,ali sam izgubio hrpu živaca zbog neposlovnosti tog tipa i na kraju jedva dobio motor i papire na silu,a Jagić je poslije otišao u ilegalu i skrivao se od dužnika i ne znam kako je na kraju završio.
 
I ja sam kupio 2002 CBR kod Jagića, ali na sreću došao sam do njega preko tipa koji mu je posudio pare tako da sam u četvrtak platio motor u kešu, u subotu je bio u salonu (čitaj njegovoj garaži) a u ponedjeljak popodne u 15:30 istrčao na cestu!!! i To sa pola rezervoara!!! :mrgreen:
Jest da je bio 5500 kn jeftiniji nego u Rutingu ali poslovnost rutinga je bila naručite sad dobiti će te za 1 do 1,5 mjeseci, i nećemo garantirati da će biti ista cijena!!!  :shock: :shock: :shock:
Ruting  :palacdolje:
Jagić je u međuvremenu od zelenaša popušio i kuću i ostalo, otišao u ilegalu, dobio batine, itd. itd. ali i dalje radi...
 
Sada bi ja i ti mogli pričati do sutra...jel ovo crno ili je bijelo.... i znam da je eurorent sport u Rijeci podružnica od onog iz Zagreba toliko glup fala bogu još nisam.
Ako si čital moj post na vrhu ,onda ćeš vidjet da nema veze o ovom o čemu smo ti i ja počeli razglabat...
Ja sam se samo pohvalil da sam dobil hlače na poklon u eurorent sport RIJEKA ,a iskreno da izviniš jeb....mi se dali je suzuki skuplji od drugih Japanaca i koliku maržu tko od njih uzima.Ja sam se odlučil za suzukija i to je to.
Naravno da bi nam bilo svima lakše da su cijene puno manje nago što su .Zato i postoji konkurencija i fala bogu da postoji, i što ih bude više to bolje za nas (y)
lijepi pozdrav (y)
 
fredi said:
Nazvali me iz eurorenta da ima jedan bandit crveni sa abs-om,dali mi odgovara.Mada sam htio sivog sa crvenom ramom kažem ja jeb.... može,nemam više snage čekati drugu boju a vani lijepo vrijeme ,svako malo čujem brrrrrrrrrrrrrrrrr..živci rade..itd..
I tako nazovem ja prijatelj Benija i otiđemo mi do eurorenta.Dočekala nas šefica (zgodna) i sredimo papire i dam ja akontaciju itd.
Pričamo malo o motorima,opremi i pita ona mene dali imam rukavice,kacigu.. ja odgovaram imam sve.Prije tjedan dana kupil kod njih kožnu jaknu " spidi ".
Pita ona mene imaš hlače?? ja odgovaram nemam i ne mogu si sada još i priuštit hlače,kažem... moram još registrirat motor ,kasko ...itd
Ona kaže nema problema..ti si kod mene kupil motor i kožnu jaknu ja te častim sa hlačama.ja ostao malo zabezeknut,ali ona pita koji broj nosiš i kakve bi htio hlače.I tako ja proban jedno troje hlače i izaberem jedne



     
crne sa tregerima...waterproof,windproof,breathable...
I još se dogovorim da mi doma dopelju motor.
I tako se pozdravimo ,beny i ja otišli na piće do grada..
Došal ja doma ,sav sretan odmah išal probat još jednom hlače,gledam one silne etikete i na jednoj gledam ja, piše cijena 1.966,51
E pa sad vi meni kažite da to nije za svaku pohvalu (y)





    Zgodna je, da je dobil hlace je, dal je pare za motor ali ja motor nisam vidio :LOL:
 
:misli: Koliko ja znam Honda, Suzuki, Yamah i ostali R-ovi japanskog porijekla se slažu in Japan!
Pa kako onda ljudi moji da GSXR 600 košta u americi (preračunano u kn) 54 300 Kn, a u lijepoj našoj 83100!!!
Ovaj motor sam slučajno izabrao pošto se ovdje govori o Suzuki-u!

Može li to netko objasnit osim time što našim uvoznicim nikad dosta para!!! Svatko hoće da se obogati preko noći !!!
Kako je recimo Jagić mogao uz sva davanja i sve moju Hondu uzetu kod njega naplatiti 5500 kn manje od Rutinga a da i dalje zaradi !!!??? A još ima uvoz po 2-3 motora odjednom a ne kao ruting, imaš lager pa biraj boju, itd. itd.!!!???
Pa jednostavno !!!
Čovjek koliki god da je mutikaša i levat, ipak je više čovjek od gazde rutinga!!!
 
bu ruting crko i fala bogu na konkurenciji

a baj d vej honda ti se sklapa u  španjolskoj -možda ne svi modeli al neki sigurno da
 
Znam za Hornet 600 da se radi u Italiji, bar piše made in italy!
CBR je ipak made in Japan!
A neke honde (touring ili neki dr.) možda i da!? :neznam: