EVALA SVITU Pending

Status
Not open for further replies.

Wind Fucker

New member
Evo da se predstavin:
zoven se .... dolazin iz kaštela vozin yamahu xj 600n zanimaju me motori i razgovor o njima makar i vako tipkajuci po tipkovnici al nema veze glavno da se druzimo......
 
Nije baš da si nekaj rekao o sebi
al eto
želim ti dobrodošlicu.
 
hvala na dobrodošlici.......to sta nisan bas rijecit znaci da neznan sta bi napisa a moze ovako: iman 21 godinu,radin u privatnika,iman sijamsku macku i tako dalje.....sta vas zanima pitajte me
 
Wind Fucker said:
hvala na dobrodošlici.......to sta nisan bas rijecit znaci da neznan sta bi napisa a moze ovako: iman 21 godinu,radin u privatnika,iman sijamsku macku i tako dalje.....sta vas zanima pitajte me
pa trebaš se predstavit i napisat kako ti se maca zove to je nama najbitnije, hehe šala, dobrodošao po drugi put :cool:
 
Šalom Jebivjetre :!:
 
dobro nam došao....nisi rekao koliko ti je maca stara....maca ili mačak? :mrgreen: s čime je hraniš i pije li pivu ili vino :mrgreen:
 
macka je stara oko 2 ipo miseca a pije iskljucivo vodu jer je daleko od adolescencije pa tako nema vina ni piva za nju....inace je macka (provjereno)........
 
Dobrodosao!

:wave:

A jel bi posudio Banditu macu na par dana, samo da se njegovo pasce poigra malo?

:mrgreen:
 
Veky said:
eeeeeeejjjjjj :wink:

Wind Fucker said:
....inace je macka (provjereno)........

nadam se da nisi ti provjeravao :mrgreen: :poke: :LOL:



Ja ću se istrgat....
bo1_xlaugh2.gif
... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ajd blizu smo! POZDRAV :wink:
 
Jesi ti iz Sjena?
Malo sam zbunjen. Yamaha xy ili xj?
 
Status
Not open for further replies.