Evo i mene.. Pending

Status
Not open for further replies.

Turbo

New member
Evo, već neko vrijeme pratim forum pa se i ja napokon odlučih priključit.. Dadu mi ime Marko, imam 23 godine, živim i crnčim u Zagrebu. Sanjam motorčuge od valjda prve minute, a vozim ih od 11.godine. Naravno sve je počelo sa dedinim Puch-om, pa tatinim Tomosom Automatikom, pa staaarom Hondom CG-125, 81god. (na kojoj sam se i pošteno lomio) te napokon došla nova Kawčuga ER-5 (naravno crna), dok ne izraste u nekog Z-eda. Pozdrav svima. Zeko hop..  :wink:
 
Pozdrav i dobrodošao!

Šta, i u buduče će biti kawasaki i to je to??? No other bike for you?

 
Sve je dobrodošlo.. Pa čak i Talijani. :mrgreen: Ali srce mi ipak najviše pripada čudnovatim Japančugama. Pogotovo nakedima. Ne znam, njima nekak najviše vjerujem, barem što se tiče dugovječnosti mašine (bitange proklete) :mrgreen:. Iako mi se glava najbrže okrene za svakim Monsterom koji protutnji. Usprkos negativnim pričama o troškovima održavanja i kvarljivosti, to mi je neprežaljeni san oduvijek.
 
Dobrodošao (y)

P.S. a šta kažeš na cross motore? :mrgreen:


pozzzz od dirt ridera
 
Fuck cross po cesti, jel tako?
Pa zna se gdje je kroseru mjesto...
Za makadam i teren svaka čast, ali za cestu - ne hvala!


Nakedi su zakon!
 
Pivi said:
Fuck cross po cesti, jel tako?
Pa zna se gdje je kroseru mjesto...
Za makadam i teren svaka čast, ali za cestu - ne hvala!


Nakedi su zakon!

Nisam ni mislio po cesti :LOL:
Crosseri su zakon :jesus:

pozzz
 
Turbo, dobrodošo još jednom.
I reci mu i ti da su nakedi zakon!

...i zaključaj temu!  :D


Pozdrav!  (y)
 
Dosta mi je Crossa po Bukovačkoj i ovak.. Ma ne nisam ja za offroad. offroadam jedino kad me sje.. neko neukrotivo asfatirano zavojče. Nemrem se zamislit ni u terencu, a kamoli na crosseru. Iš bin ajne prirodni cestoser  :mrgreen: (y)
 
MA crosseri su zakon (y) :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

zjbvm se  (y) svi imaju svoj ukus a o ukusima se ne raspravlja (y)

pozdrav i drž se (y)
 
Status
Not open for further replies.