Evo malo novosti i kod mene....

Mrki

New member
Imam jednu dobru i jednu lošu vijest....
Loša je da je otišao moj zeleni ljubimac :( kojeg sam vozio 2 sezone, ali je u dobrim rukama
d9xgrobnik050327.jpg


A dobra je ta da je nova pila već doma 8)

o9dgsxr750.jpg


n5wgsxr7502.jpg
 
Bandit said:
Evo, došel si i ti k pameti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ide polako, prema boljem, još mu je preostala jedna stepenica da sjedne na pravi motor :mrgreen:
 
Dečki moji, nije to do motora, nego do vozača, Rossi vam je primjer 8)
 
HONDA-biker said:
Bandit said:
Evo, došel si i ti k pameti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ide polako, prema boljem, još mu je preostala jedna stepenica da sjedne na pravi motor :mrgreen:

E imas ti broj icqa il nes?
Trebo bi te pitat dodatni info za jedan bajk, a znam da nema bolje osobe da mi to "pojasni" od tebe.. :wink:

Ako nish drugo nac cemo se u bircu pa prodiskutirat malo..

:tetter:
 
tipkaj na pp
 
gepeze said:
Ja sa tobom vise ne pricam... :evil: :mrgreen:

U jebote...pa ostavio si ga na cjedilu. Ako ne brojimo Brozovu sedmicu onda je ko Pale sam na svijetu. :B:
Sretno s japancem! :wink:
 
Mrki, Kawa ti je bila mrak :cool: (vidio sam i bolju fotku na forumu) jer mi se taj model jako sviđa, ali i Suza nije ništa lošija pa ti želim brdo kilometara bez padova i kvarova!
:hello:
 
Puno srece i predjenih kilometara ti zelim (y)
 
mate said:
gepeze said:
Ja sa tobom vise ne pricam... :evil: :mrgreen:

U jebote...pa ostavio si ga na cjedilu. Ako ne brojimo Brozovu sedmicu onda je ko Pale sam na svijetu. :B:
Sretno s japancem! :wink:

Brozovu ne brojimo. Taj motor vise stoji nego sto se vozi. Kao i neki drugi :D. Uostalom, upoznajem sve vise ljudi koji govore da je najbolji japanski motor svih vremena ... no, ajde da te sada ne citiram... :wink: :D
 
gepeze said:
mate said:
gepeze said:
Ja sa tobom vise ne pricam... :evil: :mrgreen:

U jebote...pa ostavio si ga na cjedilu. Ako ne brojimo Brozovu sedmicu onda je ko Pale sam na svijetu. :B:
Sretno s japancem! :wink:

Brozovu ne brojimo. Taj motor vise stoji nego sto se vozi. Kao i neki drugi :D. Uostalom, upoznajem sve vise ljudi koji govore da je najbolji japanski motor svih vremena ... no, ajde da te sada ne citiram... :wink: :D
:cool: :mortal: :cool: :mortal: :blahblah: :rock: Davno , davno, prošla vremena, pa 2004 je pri kraju a vi pričate o motoru preko 200kg?? :?: :?: :?: :misli: :misli: :?: :p
e ČESTITAM na novoj zveri, novo je novo. :!: :wink: :!: :wink: :cool: