ex-YU đir 2016. (HR-BiH-CG-KOS-SRB)

Skripter said:
Lijepi vikend  (y)  (y)

Kakvo je stanje autoputa Beograd-Niš?
Odlično stanje, nije bilo ni gužve ni problema, ak si na to mislio...
 
..lijepo, lijepo  (y)

proslog sam mjeseca i sam odvezao dio ovoga i to ne po prvi puta.. i svaki puta ista prica - jedvacekam da se opet vratim  :D
 
Svaka cast moover!
Prekrasna vožnja, prekrasna ruta!!!!
Molim te ako imas tocnu rutu kuda si isao, i kakva je cesta kod Scepan polja (navodno tamo grade vec par godina).
Imas li za preporuciti smjestaj u Foci?
Hvala unaprijed!
 
cesta oko Šćepan Polja je loša, krajolik je fenomenalan Piva-Durmitor  :wink:
ali malo se na tom području spominje cesta NP Sutjeska- Bileća, krasna priroda i cesta stvorena za motore (y)
 
zagorivaner said:
Svaka cast moover!
Prekrasna vožnja, prekrasna ruta!!!!
Molim te ako imas tocnu rutu kuda si isao, i kakva je cesta kod Scepan polja (navodno tamo grade vec par godina).
Imas li za preporuciti smjestaj u Foci?
Hvala unaprijed!
Kao što je Gianni napisao, od Foče do Ščepan polja je cesta loša, ima dijelova od 50ak metara makadama, puna je rupa, zavoja preko kojih se slijeva voda... ali ništa neprolazno... sve se da proći, čak i sa R-om... :)

Više mi je trebalo da crnogorskoj policiji objasnim pojam "višebojan" u prometnoj nego da odvezem dionicu Foča - GP Ščepan polje. Veli, nema u računalu takve boje. Pitam ja njega, a šta ćeš upisat ovom iza mene što vozi staru crveno-bijelo-plavu Africu Twin???  :LOL:

Smještaj sam našao u Foči na cesti prema Sutjesci, cca 1km od mosta i benzinske... dva su smještaja, jedan je motel Babilon (ima u sklopu njega i restoran, cijena 15EUR s doručkom) i pored njega "Pero sobe" (noćenje bez doručka za 8EUR)... Ja bio kod Pere i ništ mi nije falilo.