exc 300 odrzavanje

jozy

New member
Zanima me dali netko ima kakve podatke o odrzavanju exc 300, 2009.
Na koliko sati idu karike, klip, lezajevi radilice i sl..
kolika mu je autonomija s rezervarom i opcenito nekakve okvirne cijene odrzavanja
uzeo bi neki hard enduro, a dvotaktni me nekako vise privlaci
radio bih godisnje nekih 50-100 h po mojoj procjeni
uglavnom ne bas ekstremne enduro uporabe i nesto ceste
 
pa kud pobogu baš exc 300 ? To bi odradio i 200, a vjerujem da puuno manje troši. ili 250

al evo baš znam za 300 koji se prodaje :

SVJETLI said:
prodaje se exc 250 ,sa kitom od 300, ima i neke dodatne opreme, neznam točno, od tog čovjeka sam ja kupio svoj exc 450, ima 115 sati( kaže sa 300 ccm. 30 sati),traži 50 000, nema ni godinu dana.

Buzet, Mikele Krbavčić, 0996633131
 
ja to gledam ovako;
na kolicinu voznje koju cu ja vozit, ta potrosnja mi ne znaci nista, u usporedbi s tim da imam motor koji puca od snage
 
300 ti je odličan enduro motor.. ide sigurno 400RH bez generalke, održavanje i je bagatela.... bitno je livati samo dobro ulje za mješavinu i nemaš brige (y)

300 ti je prilično jak za jednog početnika, mislin da bi se bolje snaša na 250 :wink:
 
jozy said:
ja to gledam ovako;
na kolicinu voznje koju cu ja vozit, ta potrosnja mi ne znaci nista, u usporedbi s tim da imam motor koji puca od snage

To je istina da puca od snage, ali je to teško voziti i nekome tko ozbiljno trenira, a ako si vikend vozač taj motor ti je potpuno neupotrebljiv i više češ uživati na 200 ccm ako baš želiš cvaju. Moja preporuka za vikend vožnje je 4T.
 
SVJETLI said:
pa kud pobogu baš exc 300 ? To bi odradio i 200, a vjerujem da puuno manje troši. ili 250

al evo baš znam za 300 koji se prodaje :

ko prodaje 300 :misli: :misli:
 
jozy said:
Zanima me dali netko ima kakve podatke o odrzavanju exc 300, 2009.
Na koliko sati idu karike, klip, lezajevi radilice i sl..
kolika mu je autonomija s rezervarom i opcenito nekakve okvirne cijene odrzavanja
uzeo bi neki hard enduro, a dvotaktni me nekako vise privlaci
radio bih godisnje nekih 50-100 h po mojoj procjeni
uglavnom ne bas ekstremne enduro uporabe i nesto ceste

pozdrav ak te zanima sve o motoru onda posalji mi poruku sa mailom i ja cu ti poslati operating manual za EXC 300...
evo usput i slike moga motora tak da ne mislis da te muljam...hehe...

31122011042.jpg

27122011030.jpg

26122011024.jpg

26122011026.jpg

26122011025.jpg


inace ima tu na forumu par zbilja vrhunskih majstora za KTM ... (pogotovo jedan)....pa ak te zanima zbilja svi podatci mozes i njega pitati...
.....DaRRth Vader.....

:D
 
skala said:
To je istina da puca od snage, ali je to teško voziti i nekome tko ozbiljno trenira, a ako si vikend vozač taj motor ti je potpuno neupotrebljiv i više češ uživati na 200 ccm ako baš želiš cvaju. Moja preporuka za vikend vožnje je 4T.

kaj se tice snage mislim da ima negdje oko 60 do 65 ks.... kaj bu bilo jako tesko iskoristiti jer mu se power band otvara na negdje 7000 okretaja...tak da se moras dobro ganjati da bi iskoristio sav potencijal.... snaga ti je ista negdje na razini EXC 570... istina je da 200 cc
je mozda bolji za tebe ali ak imas prilike si ubosti 300cc za dobru lovu onda ne cekaj ... motor je leteci hehehe... sva sreca da se ja neznam
tak dobro voziti jer bi vec poletio do Zg-a...hehehe... :021:
 
cosmos67 said:
pozdrav ak te zanima sve o motoru onda posalji mi poruku sa mailom i ja cu ti poslati operating manual za EXC 300...
26122011025.jpg


inace ima tu na forumu par zbilja vrhunskih majstora za KTM ... (pogotovo jedan)....pa ak te zanima zbilja svi podatci mozes i njega pitati...
.....DaRRth Vader.....

Sorry za offtopic, cosmo jel su to original 2009. zadnje žmige za EXC300? Daj mi reci molim te koji modeli imaju takve jer bi si ih ja ukeljio na svoj smc, meni je taj zadnji kus repa identičan (od exc)... :misli:
Baš ovakve trazim, ful mi se sviđaju ovakve male i kratke  (y)
 
cosmos67 said:
kaj se tice snage mislim da ima negdje oko 60 do 65 ks.... kaj bu bilo jako tesko iskoristiti jer mu se power band otvara na negdje 7000 okretaja...tak da se moras dobro ganjati da bi iskoristio sav potencijal.... snaga ti je ista negdje na razini EXC 570... istina je da 200 cc
je mozda bolji za tebe ali ak imas prilike si ubosti 300cc za dobru lovu onda ne cekaj ... motor je leteci hehehe... sva sreca da se ja neznam
tak dobro voziti jer bi vec poletio do Zg-a...hehehe... :021:

mislim da je ovo malo pretjerana cifra, exc 300 ima oko 50ks
 
onaj štitnik sigorno štiti od krokodila  :misli:  ili od Bokija  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
kupuj 300 nikakov drugi pogotovo ako ti je tako za ici laganini djir i za cestu... prijateljica ima 250 a ima ga i puno njih tu s foruma i kod 2t nemas straha da je skup za odrzavanje, samo kao sta je neko rekao skupo ulje za mišelu i to je to... ako ih nisu sta pokvarili pa napravili da se kvara malo vise  (y)
 
Kupit novi EXC 125, pa kad se potroši preradit na 200 i bog te veseli 8)

 
cemu se mucit kad postoje kitevi za preradu. Ak Tuning kit 125 >200cc kosta samo:

Akcijska cijena/Preis: 12.404,-kn/ 1.654,-EUR

i to je sad na 40% popusta, onda nije ni ovo puno skuplje  :mrgreen:
 
Prob1em said:
cemu se mucit kad postoje kitevi za preradu. Ak Tuning kit 125 >200cc kosta samo:

i to je sad na 40% popusta, onda nije ni ovo puno skuplje  :mrgreen:

Bome jeftino  :shock:

Šta se dobije za tu lovu?