F 042.com

Zapru said:
zasto  :misli:

Zato kaj mi je to sve bezezno, nema ništa novo što NCR već odavno nije napravio. Po meni je to obična kopija s par sitnih preinaka, nešto kao MV F4. Pierobon je poznat po ramama i ničem drugom. Zato, kad bi krenuo u ovakav projekt, radije bi sam kupovao komponente, pa makar i njihovu ramu, i dao Tončiju da slaže jer imam više povjerenja u njega nego sve njih skupa.
 
odličan, samo još da staviš neke linkove sa slikicam u nekoj pažnje vrijednoj rezoluciji bilo bi super :D
 
mate said:
Zato kaj mi je to sve bezezno, nema ništa novo što NCR već odavno nije napravio. Po meni je to obična kopija s par sitnih preinaka, nešto kao MV F4. Pierobon je poznat po ramama i ničem drugom. Zato, kad bi krenuo u ovakav projekt, radije bi sam kupovao komponente, pa makar i njihovu ramu, i dao Tončiju da slaže jer imam više povjerenja u njega nego sve njih skupa.
zar to nije dosta. vrhunska rama radi cuda na vrhunskom motoru, ako se ne varam ...
 
BeLa-Vg said:
I po čem je to posebno?  :misli:

Pa izgleda ko onaj mali sachs jebemu  :LOL:
to mogu shvatit oni kaj voze muske motore a ne igracke  :jesus:  :LOL:

ne mislim na izgled vec na izradu i komponente  :wink: a i izbor svega po svom gustu prilikom narudzbe  :wink:
 
Zapru said:
zar to nije dosta. vrhunska rama radi cuda na vrhunskom motoru, ako se ne varam ...

Nisi me shvatio, rama je dobra ali sve je to već viđeno a mislim da je neozbiljno blamirati se nečijom kopijom i stavljanjem svog imena.
 
MA-Zvone said:
Ajde ako imaš stavi link na stranicu gdje si našao ovu preradu  :wink:

eto link
http://www.radicalducati.com/index.php?page=home

sp051 hvala na linku :wink: