Fali vam mjesta na motoru?

sudemi

New member
evo rješenja za sve one koji muku muče s stvarima na motoru. uvjek fali mjesta u koferima i torbama, još ako ide i djevojka/žena e tek onda je frka. a još ako volite spavati u nekom polučvrstom objektu. ima rješenje za sve u ovom filmu.
http://www.youtube.com/watch?v=BkQ_itR6r3Q
 
Ne znam, neću reći da je to bezveze, ali osobno ne smatram to nečim previše smislenim, kao niti prikolice na motociklu... Na IMOTu u Munchenu smo se nagledali takvih nakazno-superiornih rješenja, koja su sva imala jednu zajedničku crtu - skupa su do boli!!! Koštaju više od superpoštenog auta, a full zatvorena prikolica i nekakav Goild Wing sa kotačima omanjem gradskog terenca obećavaju "nebeske bajkerske užitke"...

Viđao sam i kuke na Gold Wingovima i Electri Glide, no da sa motorom šlepam ovakvu prikolicu, nemam ideju kako bih se uopće vozio... zamisli održavanje brzine do maksimalno 80 km/h...?  :LOL:

Ako već šatorašim, onda ili pravi šator pa neka bude pravi avanturistički duh, ili nažmikati malo pinke pa u motel/hotel/hostel/bungalov... ovo mi je nekako ni vrit ni mimo, previše odricanja za malo koristi... radije bih onda išao autom!
 
Izvrsna stvar. Odmah ujutro naručujem dva komada, s tim da ću u drugi stavit par vreća cementa i malo cigle da si i jedan vrtni kamin napravim za putnu peku.
 
ja se slazem sa Sled..-om,nepotrebno kompliciranje,ili cu radije nabaviti veći šator koji će biti dosta dobre kvalitete a upola jeftiniji od ovog prc rjesenja ili radije necu ici  :?
 
bikerica_sb said:
ja se slazem sa Sled..-om,nepotrebno kompliciranje,ili cu radije nabaviti veći šator koji će biti dosta dobre kvalitete a upola jeftiniji od ovog prc rjesenja ili radije necu ici  :?

Bikerica, kakvi "upola jeftiniji"??  :misli:

Kada zbrojiš sve, od nabave, homologacije, kuke na motociklu, potrebe registracije i same prikolice itd itd, ovo je najmanje deset puta skuplja stvar (a lako i još koja potencija gore...)...  :(

Za soma kuna se može dobiti king-size šator sa dvije spavaonice po tri osobe, a u sredini je visoki prolaz u koji se preko noći uvuče i cijeli motocikl (sigurnost od krađe i oštećenja  (y) (y) (y) ), zatvori iznutra i bokteveseli... a za 200-300 eura, ovisno o sklonostima, dobije se isti takav šator vrhunske alpinističke kvalitete sa adekvatnim vrećama za spavanje...  (y)

No ne sumnjam da ima ljudi koji i ovo smatraju odličnom idejom, kao što ima ljudi koji i dan-danas cijelu obitelj vode na more u veliki obiteljski šator u nekom auto-kampu, iako je cijena - kada platiš za sav komfor, takse, priključke struje, najam frižidera itd itd.. - maltene ista kao da ideš u komotniji i sigurniji zidani namješteni apartman u kojemu se ne zajebavaš sa nikakvim radom... no svatko nešto voli, pa neka mu!...  :wink:
 
Meni fali mjesta na motoru! I šta sad? Pa neću si motor unakazit, (koji btw i ovako ne ide  :LOL: ) s ovom autoprikolicom  :shock:

Imam bisage + ruksak = dovoljno mjesta za veliki šator s dvije stjenke i predprostorom  + nešto odjeće i 2 vreće za spavanje  :peace:
 
Definitivno nebi ovo zakačio ni na autooooo... postoje bolja, ljepša i jednostavnija riješenja...
 
hamersmith said:
budalaština. ko voli nek izvoli, ali vući to .... i to zvati guštom nema veze s vezom

Zašto ne? O ukusima se ne raspravlja. Ako je to nekome dobro neka vuče cijeli vlakić za sobom.  :mrgreen:
Možda je tim likovima bezveze gledati neke od nas kako se nemamo u šta presvući, pogotovo trkače koji se cijeli dan saftaju u kombinezonima.
 
u svakom slučaju. koga to veseli neka mu. ne potcjenjujem nikoga. ima različitih ukusa, želja i afiniteta. samo ja to zakačio nikad nebi za svoj motor.

ne znam gdje bi ugradio eurokuku  :LOL:
 
KOja debilana.


Kad vidim GoldWing s prikolicom isto to podmislim ali jbga kapitalizam i tržište i sloboda dopuštaju svakome neka radi što želi i ja to poštujem i ne branim nikome da išta radi dok moju slobodu ograničava

ALI

da me netko pita za mišljenje slažem se da je ovo idiotizam  :palacdolje:
 
a ima ''pacijenti''koliko očeš  :mrgreen: :mrgreen: zar u ovom slučaju nije jednostavnije uzeti kamp kučicu i imaš komfor,a za nas su kuferi i tank torbe sasvim zadovoljavajuče
 
Neka si uzmu Kamper pa  otvore prozore, a kakav motor to nije za takve  :LOL:
 
postoje i "bolja" rijesenja...vidio sam ducatia s jednom preljepom priokolicom ali nikako da nadem sliku...
btw evo par linkova

http://www.thirdwheeltrailers.com/


http://www.uni-go.com/
 
grofDado said:
Neka si uzmu Kamper pa  otvore prozore, a kakav motor to nije za takve  :LOL:

Druga mogućnost bi bila da se kupi jedna od onih rabljenih Adria kamp-kućica (vidil sam ih sad po Istri na par mjesta, cijela groblja istih), pa malo prerada - otpiliš krov, staviš lakši ovjes, maskirna cerada, vatre neke naljepiš sa strane i voila!!  (y) (y)

Ma daj, koje prikolice za motore :LOL:
 
cux said:
Druga mogućnost bi bila da se kupi jedna od onih rabljenih Adria kamp-kućica (vidil sam ih sad po Istri na par mjesta, cijela groblja istih), pa malo prerada - otpiliš krov, staviš lakši ovjes, maskirna cerada, vatre neke naljepiš sa strane i voila!!  (y) (y)

Ma daj, koje prikolice za motore :LOL:

potpisujem  (y)