Fiat Punto multijet 1.3 dizel

Paf

Well-known member
Trazim motor za doticno vozilo,po mogucnosti sa ugradnjom i garancijom...,naime vozilo je kao novo, ali je motor propusio,tj.vozi na dim...trosi ulje...,u voznom je stanju,registriran...ako neko zna u Italiji ko to radi,ili bilo negdje drugo, otisao bi sa njim na izmjenu motora...
 
Kakvoj bolan Italiji? Dole u Svetu Zemlju to vozi da se napravi.
Nema ,nesto sam svrlja po Mostaru,ima neki velki auto otpad,sve rade i ugradjuju,al nemaju tu tipa...
 
Na kojoj si lokaciji?
Posalji mi sliku prometne da se vidi šasija pa cu pitati ove koje znam
 
Na kojoj si lokaciji?
Posalji mi sliku prometne da se vidi šasija pa cu pitati ove koje znam
Grande Punto 2013godina.,1,3 Multijet. ZFA19900000969357.
 
Grande Punto 2013godina.,1,3 Multijet. ZFA19900000969357.
Kaže mi prijatelj da su ti motori dosta problematični pa ih je i teško naći.
Ako neko ima onda je to ILMA polovni dijelovi 098 667 700.
Ako nadješ motor imam čovjeka da obavi ugradnju...
 
  • Like
Reactions: Paf and enduro
Sve se može samo je pitanje koliko košta. I opcija zamjene kompletnog motora vjerojatno prelazi vrijednost vozila.
ma, e,pitao sam u ovlastenom servisu Fiat,rekli su da se generalna ne isplati,to je preskupo...polugeneralna DA...i doslo bi oko 1000 eur,i to je OK.,eto zato sam okrenio pogledati ima li di slucajno motor ili di razbijeni... napominjem,da je auto u voznom stanju,ocuvan,tehnicki prosao iz prve prije 3 miseca,i prodimio odjednom,ne zelim se zamarati sa tim majstorima,nekim ocu rec,fusarošima,trazim motor,ako ne,ice polugeneralna...a moze i prodaja 2.500 eur i vozi...pa ko zna,nek rjesava...2013 godina je.
 
No prding...
 
ma, e,pitao sam u ovlastenom servisu Fiat,rekli su da se generalna ne isplati,to je preskupo...polugeneralna DA...i doslo bi oko 1000 eur,i to je OK.,eto zato sam okrenio pogledati ima li di slucajno motor ili di razbijeni... napominjem,da je auto u voznom stanju,ocuvan,tehnicki prosao iz prve prije 3 miseca,i prodimio odjednom,ne zelim se zamarati sa tim majstorima,nekim ocu rec,fusarošima,trazim motor,ako ne,ice polugeneralna...a moze i prodaja 2.500 eur i vozi...pa ko zna,nek rjesava...2013 godina je.
Ako je odjednom prodimio i dimi crno ja bi posumnjao na dize. Te mašine su poznate po problematično multijet sustavu.
Pedesetak eura ultrazvučno čišćenje diza i mjerenje kolicine goriva i usput izmjeri kompresiju.
Pripremi se na veliku mogućnost da će se koja raspasti prilikom vađenja... Sretno
 
  • Like
Reactions: diesel power