FINAL KING OF GROBNIK

ovo su crne utrke i svatko tko se pojavi biti će sankcioniran od strane HMS-a

:misli:
 
Dolazi ekipa iz CH.Moj prijatelj koji je vozio CH šampionat 12 godina.Malo stariji tip ali još dobar vozać. 
Dolazim i ja pa možda i provam nešto.
 
MiKKa said:
iiiiaaaa  iiiiiiaaaa

:jesus:
 
MATE           
Jel ga vidiš ???????????
 
barba said:
 
MATE           
Jel ga vidiš ???????????

Ajme nama Bore, di ovaj svijet ide kad se mumija probudila. :mrgreen: Sad kad još kaže da bi s tobom do Grobnika srušit ću se u nesvijest. :mrgreen:
 
barba said:
Dolazi ekipa iz CH.Moj prijatelj koji je vozio CH šampionat 12 godina.Malo stariji tip ali još dobar vozać. 
Dolazim i ja pa možda i provam nešto.
...počeo si sve više po stazi - hebeš godine  :wink:  (y)
 
mate said:
Ajme nama Bore, di ovaj svijet ide kad se mumija probudila. :mrgreen: Sad kad još kaže da bi s tobom do Grobnika srušit ću se u nesvijest. :mrgreen:
                   
Šta misliš kako je meni trpit ga cili dan pa još da ga i gori gledan. :LOL: :LOL:
 
papillon said:
...počeo si sve više po stazi - hebeš godine  :wink:  (y)
             
Ako bude lipo vrime iden motoron ,ako ne ,auton ali nosin opremu.Nikad se ne zna šta može doč u ruke za po pisti. :mrgreen: :021:
 
angelo.ma said:
jesam, pakiram se :)
             
Angelo             
Iman jedan savjet,nemoj me krivo shvatit.Zašto ne modificiraš taj sic.Čini mi se predaleko ono uzvišenje pri kraju .U fazi ubrzanja (pod punim gasom) vjerovatno ostaješ "obješen" na volanu umisto da te guz... drži u dobro oblikovanom sicu .Tako bi imao veču kontrolu na volanu i manje bi ti umaralo ruke. U fazi ubrzavanja te gura priko gu.... a ruke su ti spremne za sve ostalo.Govorim iz iskustva.Moji  sicevi su svi podosta udubljeni.Shvati ovo samo kao dobronamjerni savjet. (y)