Flah sa rupama

James1100

Active member
Jel postoje moooozda takve stvari gotove za kupit? Onak, "na metar"? Ak je moguce u vise dimenzija...
 
Oni ti naprave sve sto pozelis (materijal, dimenzije, rupe po zelji, itd), imaju rezanje plazmom.
http://www.dadracom.hr/pekarske-peci-oprema-za-pekarstvo
 
Nije to to. Tako mogu uzet obicni flah i busit rupe po mjeri.

Onako bi stedio vrijeme kod modeliranja i montaze, tj, pojednostavio si posao kod montaze. Ceka me sad par sitnijih nosaca + nesto blatobrana za postavit. Uzeo bo par metara i napravio si zalihu.
 
  U Bauhausu sam vidio nešto slično ali se bojim da bi ti bilo pretanko jer mislim da nije ni 1 mm debljine. To su ti one trake koje koriste za montažu visećih kanala za klimatizaciju, struju i sl.
 
Nosa kuhinje je prilicno jak za takve stvari(ako nisu na vidnom mjestu)unutanju nosaci ralica itd se najlakse od toga prave.
 
tako izgleda i pocincan je.
 
*Brzi* said:
  U Bauhausu sam vidio nešto slično ali se bojim da bi ti bilo pretanko jer mislim da nije ni 1 mm debljine. To su ti one trake koje koriste za montažu visećih kanala za klimatizaciju, struju i sl.

To je ok, 4 kratka kom za prednji blatobran su cisto u redu. Za scramblera. A farba rjesava svu estetiku.

Svima:  (y)
 
Jesl' ti ikada prošao kraj Švige  :misli: to ti je onaj dućan prek puta frizeraja kam ideš na šišanje  :LOL:
 
Sviga ne raxi subotom navecer. Frizeraj radi, ako se uspijes probit kraj baba kaj se spremaju van.
I u frizeraju je zanimljivije  :mrgreen:
 
Ima ljudi koji rade subotom, a vjerovao ili ne ima i onih kojima je subota slobodna, svaka  :LOL:
 
Nebi znao... Ako imam neradnu subotu, onda sam s tobom na kavi. Samo vidim konobare da rade. I frizerke. Al one nemaju vremena za mene  :mrgreen: