Fleke benzina

farbanjem,nikako drugacije...probaj spricat sa onim sprejem za unutrasnjost auta mozda malo dobijes sjaja,ako ne onda farbaj....
 
mozda sprej za stare branike u crnoj boji ali nakon pranja opet blijedi
 
ma ja bi uzeo crni sprej za 20kn i pofarbao to....samo treba pazit na svaku kap benzina jer gdje procuri odmah skida "boju" :mrgreen:
 
Hvala svima na savjetima, sutra probam sa sprejem za unutrasnjost auta, ako nebu pomoglo, kupujem novi cep(i malo rakije prije svakog tocenja za mirniju ruku).
Ako netko po mogucnosti zna jos neku soluciju neka napise.
 
B3r0 said:
Hvala svima na savjetima, sutra probam sa sprejem za unutrasnjost auta, ako nebu pomoglo, kupujem novi cep(i malo rakije prije svakog tocenja za mirniju ruku).
Ako netko po mogucnosti zna jos neku soluciju neka napise.
mislio sam onu tekucinu u spreju koja vraca sjaj starim plastikama-to nije boja,probaj sa tim a ako nebude bolje onda uzmi crni sprej-boju i pofarbaj,i normalno pazi prilikom tocenja benzina (y)
 
Sta vam je, pa preosjetljiv je onaj lak u spreju, nista od toga...
 
Tommee said:
Sta vam je, pa preosjetljiv je onaj lak u spreju, nista od toga...
dobar je dok ne prolije kap benzina...onda to ocajno izgleda :(
 
malaguti said:
dobar je dok ne prolije kap benzina...onda to ocajno izgleda :(

Nije jer se skida i na najmanju ogrebotinu.. tak daaa... ne samo da treba pazit na bengu, nek zpne noktom lak je dolje...
 
Tommee said:
Nije jer se skida i na najmanju ogrebotinu.. tak daaa... ne samo da treba pazit na bengu, nek zpne noktom lak je dolje...
nije bas tako osjetljivo,ja sam farbao skutere i felge sa sprejem i dobro je...jos ako se stavi prozirni lak preko...samo normalno plastiku isto treba pripremit tj.matirati inace se guli boja....
 
A da jednostavno kupim novi rezervar :misli:? Koliko dođe novi, a koliko bi me ova farba i lak kostali...
 
malaguti said:
nije bas tako osjetljivo,ja sam farbao skutere i felge sa sprejem i dobro je...jos ako se stavi prozirni lak preko...samo normalno plastiku isto treba pripremit tj.matirati inace se guli boja....

Na plastiku prvo treba ici primer za plastiku inace nema smisla... A na lak ide bezbojni finish. I onda je to kako spada, sve ostalo je ionako na kratke staze...
 
Tommee said:
Na plastiku prvo treba ici primer za plastiku inace nema smisla... A na lak ide bezbojni finish. I onda je to kako spada, sve ostalo je ionako na kratke staze...
da ako zeli da se ne guli odmah drugi dan onda treba...matirati plastiku,stavit primer,boju i lak-sjajni ili mat tj koji zeli i sve ima u spreju...
 
meni se isto često dogodi da mi malo ode po plastikama nekad i malo više(samo 2put) i ne pomaže ništa bar ne dugotrajno osim farbanja naravno, ja sam bio stavio ono za unutrašnjost auta i bilo je super dok se ne pere skut ili te uhvati kiša
 
Probaj sa patinom za cipele,dobro utrljaj i posli ispoliraj sa krpom da tebe ne masti.
Prijatelju je to uspilo na branku od auta a imas i posebne kreme za plastike
 
B3r0 said:
Zna li netko s čim bi mogao maknuti ove fleke benzina sa rezervara



Natopi ga nekoliko puta sa Copit sprejom i to je to. (y)
 
Evo, stari rijesio problem, namazao ga je necim slicnim patini za cipele, ali posebno napravljeno za branike od auta i slicne plastike.
Trebalo bi drzat godinu dana jer je toliko izdrzao na starom lanceru.

Ovo tamnije je ta "krema" samo se jos tu nije posusila.