format reg. pločica

Status
Not open for further replies.

Streetfighter

Active member
Ubrzavaju se šprehe oko ulaska u EU. Koliko sam upoznat mjenjat će se i reg. tablice, ovo je dobar trenutak da napravimo neko potpisivanje peticija ili nešto slično. Mislim da ova veličina tablica se nikome nesviđa, jedino švabe i UK imaju veće tablice. bilo bi super kad bi bila ko slovenska ili talijanska.
svatko od nas može skupit 100-200 potpisa(nemoraju bit motoristi)
ako netko ima bolji prijedlog slobodno (y)
 
IgorZ said:
Ubrzavaju se šprehe oko ulaska u EU. Koliko sam upoznat mjenjat će se i reg. tablice, ovo je dobar trenutak da napravimo neko potpisivanje peticija ili nešto slično. Mislim da ova veličina tablica se nikome nesviđa, jedino švabe i UK imaju veće tablice. bilo bi super kad bi bila ko slovenska ili talijanska.
svatko od nas može skupit 100-200 potpisa(nemoraju bit motoristi)
ako netko ima bolji prijedlog slobodno (y)
Zanimljivo za one koji nose tablice :mrgreen: Zezam se stvarno su tablice  :palacdolje: :palacdolje: ali nažalost ce ostat iste
 
važno da ju imaš,mene format ne smeta ionako ju ne gledam dok se vozim :LOL:
 
šta fali ovoj tablici na hondici..  :misli:





:LOL:
 
I Švabi su ih smanjili ...

Nove:
9IGck.png


Stare:
khhWv.png
 
skuco said:
šta fali ovoj tablici na hondici..  :misli:

:LOL:
To je zračna kočnica kod izlaska iz warp brzine.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
IgorZ said:
Ubrzavaju se šprehe oko ulaska u EU. Koliko sam upoznat mjenjat će se i reg. tablice, ovo je dobar trenutak da napravimo neko potpisivanje peticija ili nešto slično. Mislim da ova veličina tablica se nikome nesviđa, jedino švabe i UK imaju veće tablice. bilo bi super kad bi bila ko slovenska ili talijanska.
svatko od nas može skupit 100-200 potpisa(nemoraju bit motoristi)
ako netko ima bolji prijedlog slobodno (y)

Ako hoćeš, imaš portal i forum na raspolaganju. Piši, organiziraj a ja te medijski pratim.  :mrgreen:
 
I obavezno enduro varijantu,ka sta imaju spanjolci!  :021:
 
IgorZ said:
Ubrzavaju se šprehe oko ulaska u EU. Koliko sam upoznat mjenjat će se i reg. tablice, ovo je dobar trenutak da napravimo neko potpisivanje peticija ili nešto slično. Mislim da ova veličina tablica se nikome nesviđa, jedino švabe i UK imaju veće tablice. bilo bi super kad bi bila ko slovenska ili talijanska.
svatko od nas može skupit 100-200 potpisa(nemoraju bit motoristi)
ako netko ima bolji prijedlog slobodno (y)
O tome ja razmišljam zadnjih godinu- dvije.
Čak sam si dao truda i skupio neke podatke o dimenzijama evropskih tablica, da bi se onda mupu moglo izaći sa svijetlom evropskom praksom koja govori u prilog smanjanju dimenzija.
Ono što sam primijetio je da je zadnjih godina dio država koji je imao simpatično male,katoličke RRovske tablice iste povećao. A isto tako dobar dio država (eu) ima poprilično velike tablice (slične našima). Bio bih sretan da me netko demantira. :mrgreen:
Npr. slovenci su povećali na 18x18cm (nekada su bile 16x16cm čini mi se). Jedino su nijemci nešto sitno smanjili. Čak sam iskopao presudu europskog suda koji je odbio tužbu nekoga švabe koji je pak tražio od suda da natjera Njemačku da smanji dimenzije jer je sud zaključio da ne postoji nikakva jedinstvena politika ili smjernica u eu.
Isto tako znam da ove jeseni još nitko nije uopće razmišljao o bilo kakvim novim tablicama, a rok se bliži. Znači sva je šansa da se sve to napravi navrat-nanos, a čega se i bojim.
Sve u svemu ja sam za akciju, pa ako treba i kovanice i defile... neka mi bog dušu prosti  :LOL:
cosmic said:
I obavezno enduro varijantu,ka sta imaju spanjolci!  :021:
Španjolci imaju i RR varijantu, barem mi je tako rečeno... :inlove:
 
Švabe imaju X veličina, ako nepitaš i ne doplatiš dobiješ onu latu za picu. Međutim uz pitanje i doplatu možeš dobit bitno manju i naravno sa slovima i brojevima po želji ( ako neko već nema takve).
Običn su i izložene  uredima za registraciju pa samo upreš prstom u željenu dimenziju.
Mene je onda mala tablica koštala 20DM doplate.
 
Hrvoje said:
O tome ja razmišljam zadnjih godinu- dvije.
Čak sam si dao truda i skupio neke podatke o dimenzijama evropskih tablica, da bi se onda mupu moglo izaći sa svijetlom evropskom praksom koja govori u prilog smanjanju dimenzija.
Ono što sam primijetio je da je zadnjih godina dio država koji je imao simpatično male,katoličke RRovske tablice iste povećao. A isto tako dobar dio država (eu) ima poprilično velike tablice (slične našima). Bio bih sretan da me netko demantira. :mrgreen:
Npr. slovenci su povećali na 18x18cm (nekada su bile 16x16cm čini mi se). Španjolci imaju i RR varijantu, barem mi je tako rečeno... :inlove:
Zar nije prekvašna...

tu2eju8e.jpg


:inlove:


©
 
Da, Slovence su zaje... jer su im povećali tablice.
U Srbiji su nove tablice za par mm veće od starih, tek toliko da neki proizvođač okvira nešto zaradi.
Ali mi, Makedonci i Bosanci imamo definitivno najružnije tablice.
Ako će se raditi peticija, obavezno bi trebalo forsirati činjenicu da ni u EU nisu tablice za motore standardizirane pa onda ni mi ne moramo imati ove tacne.
 
Sto po govnu vise kopas, to vise smrdi...
Mogli bi se nasi ugledat i na Brazil gdje sam vidio da su tablice plombiranom zicom trajno spojene za motor kako se nebi mogle skidat. Ono, opustena sajla visi od motora do tablice :)
 
Greške odma u startu.
Nisu reg. tablice nego table ili registracijske ploče, a ne pločice
 
Status
Not open for further replies.