forum member - NALJEPNICA

Status
Not open for further replies.
Po jednu crnu, sivu i crvenu za mene...

Iza Uskrsa u Pit-stopu, ma najbolje u subotu 09.-i ili nedjelju 10.-i travnja u Pit-stopu, samo neka Bandit kaže da će tamo biti u neki od tih dana, i ja dolazim...

Bandit, budeš tam?? Ha? Ha??

Cash & carry, of course...
 
e, a mogu dobit (kak je vec neko rekel) u corel formatu da si mogu sam ofarbat i dat napravit nalju??


Ako ne onda dve crne za ve.. (VZ)
 
Sledgehammer said:
Po jednu crnu, sivu i crvenu za mene...

Iza Uskrsa u Pit-stopu, ma najbolje u subotu 09.-i ili nedjelju 10.-i travnja u Pit-stopu, samo neka Bandit kaže da će tamo biti u neki od tih dana, i ja dolazim...

Bandit, budeš tam?? Ha? Ha??

Cash & carry, of course...
U nedjelju smo na kavi obično od pol 9 do 11, a za subotu se moraš najavit :mrgreen:
 
Bandit said:
Sledgehammer said:
Po jednu crnu, sivu i crvenu za mene...

Iza Uskrsa u Pit-stopu, ma najbolje u subotu 09.-i ili nedjelju 10.-i travnja u Pit-stopu, samo neka Bandit kaže da će tamo biti u neki od tih dana, i ja dolazim...

Bandit, budeš tam?? Ha? Ha??

Cash & carry, of course...
U nedjelju smo na kavi obično od pol 9 do 11, a za subotu se moraš najavit :mrgreen:
Gle ja moram na neki put i dolazim tek oko 1.5 u ZG.
Je moze ona subota u Pit-u
 
samo reci sta oces i pokupit ces kod Bandita kad god ti pase
 
Beeblebrox said:
Gle ja moram na neki put i dolazim tek oko 1.5 u ZG.
Je moze ona subota u Pit-u

Kad se vratiš dogovorimo se...bum ih čuval.
 
Dobro, nek mi netko kaže što znači ta naljepnica???? Hoćemo se po njoj prepoznavati na cesti???? ILi je to stvar propagande ili biznisa???? Ili će to biti ulaznica na forum???hahahahahaha
 
miro said:
Dobro, nek mi netko kaže što znači ta naljepnica???? Hoćemo se po njoj prepoznavati na cesti???? ILi je to stvar propagande ili biznisa???? Ili će to biti ulaznica na forum???hahahahahaha

Naravno zbog prepoznavanja na cesti...i pred birtijama...vidiš motor sa naljkama pogledaš još malo, vidiš na motoru piše Bandit MK Motori...uletiš u birtiju i vikneš..."Di je taj Bandit da mu ja...platim pivu" :mrgreen: :mrgreen:
 
FZ1 said:
-MV-AGUSTA- said:
FZ1 said:
dvije crne kod Bandita
ako je ovo klc. karlovac očeš odnjet Deppu njegove?

da Karlovac,nema problema kad ih pokupim javit cu Deppu

a meni 4 crvene za KA :mrgreen:

javiti na 098-9696-900

bit ću zahvalan :wink:
 
Bandit said:
miro said:
Dobro, nek mi netko kaže što znači ta naljepnica???? Hoćemo se po njoj prepoznavati na cesti???? ILi je to stvar propagande ili biznisa???? Ili će to biti ulaznica na forum???hahahahahaha

Naravno zbog prepoznavanja na cesti...i pred birtijama...vidiš motor sa naljkama pogledaš još malo, vidiš na motoru piše Bandit MK Motori...uletiš u birtiju i vikneš..."Di je taj Bandit da mu ja...platim pivu" :mrgreen: :mrgreen:

Ako je prepoznavanje u pitanju onda OK, ali kako da ti platim pivo kad si motorom???? Znaš da alkoholiziran ne smiješ voziti motor??? Budi dobar, ne loš primjer.....
 
Pa stavi mu ju u dzep. :wink: Pivu mislim. :misli: Za doma. :cool:
 
:cool: onda i meni još jedna "BANDIT" naljepnica pa nek i meni plate pivu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
miro said:
Ako je prepoznavanje u pitanju onda OK, ali kako da ti platim pivo kad si motorom???? Znaš da alkoholiziran ne smiješ voziti motor??? Budi dobar, ne loš primjer.....

Nisam napisal da bum je popil :mrgreen:

A trebal sam napisat onda..."Di je taj Bandit da mu ja... platim kilu janjetine" :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.