FOTO >> NOVI BMW K1200S

:wink: BMW-u je očigledno dosta imagea"tenka"pa je odlučio napraviti ono što je napravio među automobilima.Ne treba sumnjati da će im uspjeti.Usprkos sarkastičnim "primjedbama"neupućenih.Na Hayabusi je kazaljka bila na 345,ali stvarna brzina je bila oko 300.Majcan je vozio oko 305 na 12-ici,ali po brzinomjeru nije ni bitno kad svi poprilično lažu.A kod takvih brzina nije ni bitno,tko je probao to svakako zna. :wink:
 
Fire Breath said:
Ha! Daj gle "Vrhunska brzina" - a 2002. Majcan iz Auto Kluba pisao kako kazaljka staje tek na 350 km/h ! ( mislim, nije malo, ali ipak.. )

meni se cini da na 12-tici sat ide do 280? nekak mi je to malo...a mozda i grijesim? :?:
 
Zbog dogovora proizvođača motocikala iz 2001. godine da na brzinomjeru neće biti prikazane brzine veće od 300.
 
Nisam neki ljubitelj bmw motora izuzev gs modela, pa tako mi ni ovaj nije nešto i slažem se s onim za ljude s puno para i lošim ukusom, a pohvalno je da nema onaj ružni boxer motor koji strši ka krila.
 
Zato ima cetiri cilindra u redu koji je uzi od aktualnih 600 ccm motora. Istina je da je kod njih alternator na radilici, ali svejedno intersantna informacija.
 
EXC said:
:D Ovo kupuju oni koji imaju mnogo $$$$$$ i loš ukus :shock: :D :D

Takvi kupuju HD, a oni koji se razumiju u motore (i kvalitet) kupuju BMW... a ovaj je prava zvjer... prva liga.
 
Ima puno novih tehnickih rjesenja i sigorno ce biti u EU konkurencija Blacbird-u ,FJR-u & ZZR-u.Nevjerujem da ce biti konkurencija Hayabusi i ZX12 premda neznaci da nije bolji od njih.Da mu je lanac umjesto kardana onda bi bio konkurentniji Busi i Kawi jer sport vozaci ne kupuju motote sa kardanom :shock: .Kardan je omiljen kod vozaca na duge staze i kod onih koji voze svaki dan kroz godinu.

Inace izgled-design mu je
pukey.gif