friski treba pomoc

stari gnjus

Member
ljudi pomozite! novi sam u ovome. planiram kupiti dobru kacigu i jako mi se dopala schuberth s1 po karakteristikama i po izgledu, ali sam dobio informaciju od navodno vrhunskog izvora da kaciga nije dobra. a ne volim ove sarene kacige. kaj da si kupim? lova nije neki problem ali ne mislim potrosit preko 3,5 soma. molim pomoc :shock:
 
stari gnjus said:
ljudi pomozite! novi sam u ovome. planiram kupiti dobru kacigu i jako mi se dopala schuberth s1 po karakteristikama i po izgledu, ali sam dobio informaciju od navodno vrhunskog izvora da kaciga nije dobra. a ne volim ove sarene kacige. kaj da si kupim? lova nije neki problem ali ne mislim potrosit preko 3,5 soma. molim pomoc :shock:
Vozio sam s njom par dana, i za moj ukus nisam imao bolju kacigu na glavi. Al će ti više moć reć ljudi s foruma koji je imaju.
 
stari gnjus said:
ljudi pomozite! novi sam u ovome. planiram kupiti dobru kacigu i jako mi se dopala schuberth s1 po karakteristikama i po izgledu, ali sam dobio informaciju od navodno vrhunskog izvora da kaciga nije dobra. a ne volim ove sarene kacige. kaj da si kupim? lova nije neki problem ali ne mislim potrosit preko 3,5 soma. molim pomoc :shock:


:shock: :misli:

jesi siguran
 
Imam je par godina i jako sam zadovoljan  (y) . Jedna serija od početka prošle godine je imala problema sa antifog premazom vizira (obrati pažnju na samim rubovima vizira sve mora biti kompaktno). Na samom kraju prošle godine došlo je do promjene vlasništva firme što se još nije odrazilo na sam proizvod a ja se nadam da i neće u budučnosti.
 
Imam je godinu dana i sve mislim sve najbolje o njoj. Vrlo udobna, vrlo tiha, aerodinamika jako dobra, magli se minimalno, nije preteška. Vizir mi se čini kvalitetan, ne izgrebe se na svakoj gluposti i kamenčiću. Ovo sa antifog folijom s unutarnje strane... meni se pri rubovima (1-2mm) malo oštetila i bojao sam se da mi se ne počne cijela skidati, ali ništa.
Ljudi se žale da se jako grije glava u njoj po ljeti. Ja nisam primijetio neku značajnu razliku od npr. nolanice. Istina da je toplija, ali u gužvi po gradu mi je već potpuno svejedno da li mi je u kacigi +41 ili +42,2 stupnja :mrgreen:

Preporučam
 
koji je to vrhunski izvor? da nije moto klub? moji izvori tvrde suprotno :mrgreen:
 
stari gnjus said:
ali sam dobio informaciju od navodno vrhunskog izvora da kaciga nije dobra.
schuberth .... No. 1

neko te laze  :mrgreen:
 
Imam je par mjeseci i prezadovoljan sam sa njom.  (y)
 
ljudi, svaka vam cast. hvala. idem danas probat s1. a izvor, pitanje je koliko je dobronamjeran. sigurno kuži stvar ali ne znam kakve su mu namjere. valjda sam to zasluzio. :shock:
 
kolko sam cuo od ljudi koji ju imaju, svi ju hvale i kazu da je jako tiha i udobna  :wink:
pa je moj zakljucak da je to odlican touring kaciga (y)
 
stari gnjus said:
ljudi, svaka vam cast. hvala. idem danas probat s1. a izvor, pitanje je koliko je dobronamjeran. sigurno kuži stvar ali ne znam kakve su mu namjere. valjda sam to zasluzio. :shock:
zavidan ti je pa oce potkopat!  8)

e kad je vec rijec o TOJ kacigi noda sam ti i ja malo zavidan!  :mrgreen: 

"I tata bi sine!!"  :LOL:
 
hebga...kaciga može bit super...al ak ti ne paše na glavu...to ti neće niš značit...
 
sonny_ said:
zavidan ti je pa oce potkopat!  8)

e kad je vec rijec o TOJ kacigi noda sam ti i ja malo zavidan!   :mrgreen: 

"I tata bi sine!!"  :LOL:
Kako si ti zadovoljan sa tom svojom?
 
vjeko46 said:
Kako si ti zadovoljan sa tom svojom?
ma odlicno! (y)
meni sjedne na glavu koda je za mene bas radjena. udobna je, dobro podstavljena, ne susti, ne pusta.
po meni jedna od boljih kaciga!